Відкрито в с.Волова на присілку Кізя новозудовану лісову дорогу

Опубліковано 24 листопада 2021
Сьогодні на території ДП «Верховинське лісове господарство» в с.Волова на присілку Кізя відкрили новозбудовану лісову дорогу.
На відкриття дороги прибули почесні гості: заступник начальника управління Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Шпундра Андрій,голова районної ради Юрій Філипчук, голова райдержадміністрації Василь Бровчук ,директор ДП «Верховинське лісове господарство » Олександр Александров, заступник голови селищної ради Ярослав Кікінчук та працівники ДП «Верховинське лісове господарство».
Настоятель храму Святої Трійці с.Ільці декан Дмитро Михавків освятив новозбудовану дорогу, благословив всіх присутніх, також побажав працівникам лісгоспу міцного здоров’я, легкої роботи в експлуатації дороги та плідно працювати на теренах Верховинського лісництва.
Юрій Юрійович привітав присутніх з важливою подією, подякував обласному керівництву лісового господарства за сприяння і допомогу Верховинському лісгоспу, зазначив, що дана дорога слугуватиме для потреб підприємства в різних робочих цілях та задля задоволення туристичних потреб населення.
Дана дорога проходить на висоті понад 1100 м, протяжністю 3,1 км. побудована силами ДП «Верховинське лісове господарство».
Тут заборонені суцільні рубки але з використанням нових лісових технологій в переспілих лісах будуть проводитись рубки вибірковим методом,буде використовуватись в лісогосподарських, протипожежних, туристичних цілях.