Опубліковано 30 листопада 2021

Про скликання дванадцятої

сесії районної ради

VІІІ демократичного скликання

На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати дванадцяту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання 09 грудня 2021 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:
  • Про звіт голови районної ради.
  • Інформація начальника Верховинського районного відділення поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Верховинського району протягом 2021 року.
  • Різне.
  1. На сесію районної ради запросити: голову райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників ЗМІ.
  2. Виконавчому апарату районної ради забезпечити проведення сесії районної ради з дотриманням санітарно-гігієнічних норм відповідно до чинних нормативних документів МОЗ та рекомендації Всесвітньої ООЗ.

Голова районної ради                                              Юрій ФІЛИПЧУК