Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Опубліковано 01 грудня 2021

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня працівників прокуратури!

Діяльність прокуратури відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Від працівників прокуратури великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Глибоко вдячний Вам за самовіддану працю, надійність, безмежну відданість, мужність та витримку!

Впевнений, що Ви й надалі будете гідно виконувати покладені на Вас повноваження, сприяючи розвитку України як демократичної й правової держави.

Від щирого серця бажаю Вам непохитності у служінні Закону та подальших професійних досягнень! Хай любов рідних зігріває Ваші серця і налаштовує на нові перемоги! Міцного Вам здоров’я, оптимізму та мирного неба!

з повагою

Голова районної ради Юрій Філипук