Опубліковано 09 грудня 2021
Проведено урочисту дванадцяту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання головою районної ради Юрієм Філипчуком.
Голова районної ради Юрій Філипчук та голова районної державної адміністрації Василь Бровчук вручили вітальні листівки з нагоди Дня народження депутатам районної ради: Михайлу Нечаю, Андрію Зеленчуку.
Керівники вручили Грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування депутатам районної ради: Михайлу Нечаю, Іванні Русняк, Андрію Зеленчуку, Марії Мартищук, Ользі Дзюбак. Володимиру Кавінському – начальнику відділу комунального майна, правового та кадрового забезпечення виконавчого апарату районної ради;
секретарю Зеленської сільської ради Любові Зітинюк, старості Бистрецького старостинського округу Зеленської сільської ради Галині Тануляк, начальнику відділу Зеленської сільської ради Іванні Півнюк.
Голова районного комітету профспілки працівників державних установ Парасковія Рашковська привітала всіх присутніх зі святом та вручила грамоти керуючій справами районної ради Світлані Ілійчук, начальнику відділу організаційного забезпечення, діяльності ради, її постійних комісій, депутатів та зв’язків із громадськістю виконавчого апарату районної ради Наталії Сапріянчук.
Перш ніж розпочати роботу 12 сесії - священник ПЦУ церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» села Криворівня Іван Рибарук виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України та на добру працю.
На розгляд дванадцятої сесії районної ради було внесено 2 питання:
1. Про звіт голови районної ради. Доповідав: Юрій Філипчук – голова районної ради.
2. Інформація начальника Верховинського районного відділення поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Верховинського району протягом 2021 року. Доповідав: Богдан Сокол – начальник Верховинського районного відділення поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області
Із зазначених питань прийняті рішення.