Про скликання тринадцятої сесії районної ради

Опубліковано 13 грудня 2021

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 13 грудня 2021 р. № 55-р

селище Верховина

Про скликання тринадцятої

сесії районної ради

VІІІ демократичного скликання

На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати тринадцяту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання 22 грудня 2021 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:
  • Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік.
  • Про районний бюджет на 2022 рік.
  • Про затвердження районних програм на 2022 рік.
  • Про план роботи районної ради восьмого демократичного скликання на 2022 рік.
  • Різне.

2. На сесію районної ради запросити: голову райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників ЗМІ.

3. Виконавчому апарату районної ради забезпечити проведення сесії районної ради з дотриманням санітарно-гігієнічних норм відповідно до чинних нормативних документів МОЗ та рекомендації Всесвітньої ООЗ.

Голова районної ради                                                                 Юрій ФІЛИПЧУК