Зустріч робочої групи щодо вакцинальної кампанії проти COVID-19

Опубліковано 14 грудня 2021
Відбулася зустріч робочої групи облдержадміністрації з представниками Верховинської, Зеленської, Білоберізької сільських рад з метою підвищення статистичних показників вакцинальної кампанії проти COVID-19
В ході зустрічі обговорено виконання завдань, визначених рядом нормативно-правових актів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, на якій був присутній голова районної ради Юрій Філипчук.
Посадовці ознайомили керівників бюджетних установ, представників освітньої, культурної сфери, керівників закладів галузі охорони здоров’я із змінами, передбаченими «жовтим» рівнем епіднебезпеки. Сподіваємось, ми всі розуміємо, що вакцинація – це захист та добробут наших громадян.