Cпільне засідання постійної комісії районної ради

Опубліковано 21 грудня 2021
Сьогодні відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з питань соціально- економічного розвитку, інвестицій, будівництва, туризму, екології, лісового, сільського і дорожнього господарства, комунальної власності, розвитку малого та середнього бізнесу з робочою групою з пошуку земельної ділянки для розміщення лінії з розсортування твердих побутових відходів та земельної ділянки для розміщення тимчасового майданчика для перезавантаження твердих побутових відходів, на якому розглянуто наступні питання, зокрема:

Про роботу з пошуку земельної ділянки для розміщення лінії з розсортування твердих побутових відходів та земельної ділянки для розміщення тимчасового майданчика для перезавантаження твердих побутових відходів;
Про районний бюджет на 2022 рік;
Про районні програми на 2022 рік;
Про районну програму розвитку місцевого самоврядування на 2022 рік;
Про план роботи районної ради на 2022 рік.
В ході обговорення даних питань члени комісії та присутні висловили пропозиції.
Про роботу з пошуку земельної ділянки для розміщення лінії з розсортування твердих побутових відходів та земельної ділянки для розміщення тимчасового майданчика для перезавантаження твердих побутових відходів рекомендували :
КП Верховинський комбінат комунальних підприємств (В.Мицканюк) виготовити документи на земельну ділянку колишнього ДКП «Тепловик»;
КП Верховинський комбінат комунальних підприємств (В.Мицканюк) до 20.01.2022 року підготувати проектно-кошторисну документацію на ремонт приміщення колишнього ДКП «Тепловик»;
Верховинській районній адміністрації (В.Бровчук) звернутись з листом до Верховинської селищної ради щодо виділення коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища для ремонту приміщення колишнього ДКП «Тепловик»;
Верховинській районній раді (Ю.Філипчук) звернутись з запитом щодо виділення коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища для ремонту приміщення колишнього ДКП «Тепловик»;
Внести до проєкту рішення «Про план роботи районної ради на 2022 рік» пункт «виконавчому апарату районної ради забезпечити включення в порядок денний пленарних засідань районної ради інформації керівників розташованих або зареєстрованих на території району підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності».
У спільному засіданні комісії взяли участь голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК, голова районної державної адміністрації Василь БРОВЧУК та представники робочої групи.