Привітання з Великоднем!

Всечесні отці!

Дорога гуцульська громадо!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Щиросердечно вітаємо Вас із найбільшим і найвеличнішим християнським святом – Воскресінням Христовим. Великдень серед нашого віруючого народу – найкращий і найрадісніший день, адже це свято віддзеркалює перемогу Божої правди, перемогу добра над злом, свідоцтво вічності Бога, свідоцтво вічного життя людської душі. Це символ духовного відродження, вселенської справедливості, утвердження віри і надії в серці кожного християнина.

Господня благовість просвічує смуток і печаль сімей загиблих на сході України. Адже воїни світла, які пожертвували власне життя заради Бога і України, введені в нове, божественне, вічне життя. Христос переходить до дому Отця і приводить туди всіх праведників, хто віддав своє життя за матір, батька, друзів, Батьківщину, за кожного з нас. Тому разом зі своїми душпастирями огорнімо піклуванням  наших військових, особливо зранених тілом, серцем і душею, молімося поіменно за тих синів і дочок, що захищають правду та рідну землю від ворожої навали – одвічного московського агресора, ризикуючи власним життям. Хай буде мир в Україні і всьому світі.

У переломний час боротьби добра зі злом, період кардинальних змін у мисленні українців, епоху революційних змін та обрання єдино вірного шляху для української нації – європейського вибору, ми, гуцули, ставши на дорогу розбудови незалежної Української держави, зобов’язані зберегти наш правічний гуцульський етнос, високу культуру мудрих, незабутніх предків і християнську віру, віру у Соборну Українську Церкву, яку ми маємо з веління Господа. Ми взиваємо до священослужителів району усіх конфесій: і словом Господнім, і діями просвітницькими щиро звертайтеся і моліться до Всевишнього – до Господа нашого Ісуса Христа за добру думку і мудрі помисли та виважені дії державних мужів: Президента, Уряд України, Верховну Раду, народних депутатів України щодо твердої і впевненої ходи на шляху демократії та європейського і євроатлантичного курсу держави.

У цей світлий Великодній час щиро бажаємо усім Вам благодатної Божої допомоги на всі дні життя, щоб вони проходили у мирі, здоров’ї та добробуті. Нехай Божа любов, мудрість і світло панує у Ваших оселях й обдаровує Вас небесними та земними ласками, а Воскреслий Спаситель завжди супроводжує кожного з нас у служінні та подальших трудах на славу Божу, на добро ближнього, на єдність нації і розбудову незалежної Української Держави.

Радіймо і веселімося, бо

ВОІСТИНУ ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Голова районної ради                                                     Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації                                            Олег Лютий