У Верховині на співочому полі відбувся Регіональний фестиваль «Гуцульська коляда» -2022.

Опубліковано 14 січня 2022
Цьогоріч у фестивалі коляди взяли участь колядники з Івано-Франківської області та гості з Чернівецької і Закарпатської областей та колядницькі партії Верховинського району.
Перед початком дійства священнослужителі району привітали колядницькі партії, побажали в мирі ходити до кожної оселі і нести світлу звістку про народженого сина Божого.
Привітали колядників представники влади: народний депутат України Володимир Тимофійчук, голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, голова селищної ради Василь Мицканюк, які подякували колядникам за чудові гуцульські коляди, всім гостям із сусідніх районів і областей за участь у фестивалі.
Всім побажали міцного здоров’я у кожну оселю, сім’ю і родину, нехай Господнє благословення оберігає та захищає наших воїнів, які стоять на захисті українських кордонів, дарує мир та благодать нашій землі, процвітання нашому Гуцульському краю.