Розпочався новий 2022 рік, а з ним – і кампанія декларування посадовців.

Опубліковано 21 січня 2022
Розпочався новий 2022 рік, а з ним – і кампанія декларування посадовців.
☝ Перелік важливих посилань, які можуть стати вам у нагоді протягом цієї кампанії декларування:
📍 Порядок заповнення декларації: повноцінна заюстована інструкція про те як правильно заповнювати кожен пункт декларації bit.ly/3pFRwkA
📍 Контакт-центр НАЗК: якщо у вас виникли проблеми під час заповнення декларації ви також можете зателефонувати за номером +38(044) 200–06–94.
📍 Технічна підтримка: якщо під час заповнення декларації виникнуть технічні проблеми, то ви можете звернутися на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та надіслати скріншот помилки.
❗️ Нагадуємо, що цього року колишні посадовці, які звільнилися з публічної служби у 2021 році, повинні востаннє подати щорічну декларацію.