Новий Закон про гірські та високогірні населені пункти в дорозі

Опубліковано 16 травня 2019

Наполеглива праця Ініціативної групи Верховинської районної ради, голови Комітету з питань культури і духовності, народного депутата України Миколи Княжицького спільно з народними депутатами О.Березюком, С.Соболєвим, В.Довбенком, І.Рибаком, М.Бурбаком, М.Величковичем та іншими – ініціаторами внесення законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів» –  дала позитивні результати.

14 травня 2019 року Верховна Рада України розглянула у першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів (№6439-д).

В результаті поіменного голосування законопроект направлено на повторне перше читання.