Проведено 2 пленарне засідання позачергової 16 сесії районної ради

Опубліковано 17 травня 2022
Проведено 2 пленарне засідання позачергової 16 сесії районної ради
Сьогодні відбулося ІІ пленарне засідання позачергової 16 сесії районної ради
VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу сесії - священник церкви «Вознесіння Христа Спаса» села Устеріки Петро Данильчик виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором на території України та благословив на добру працю. В роботі пленарного засідання взяли участь 17 депутатів районної ради, а також керівники: голова райдержадміністраці – начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, начальник Верховинського РВ УСБУ Юрій Цебрук, директор КНП «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлана Шкіряк, директор КНП «Білоберізька АЗПСМ» Білоберізької сільської ради Іван Слижук, директор КНП «Яблуницька АЗПСМ» Білоберізької сільської ради Станіслав Григорчук.
До порядку денного сесійного засідання районної ради на розгляд депутатів було внесено 4 питання, зокрема: 1. Інформація про результати роботи КНП «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги Верховинської селищної ради» за 2021 рік та І квартал 2022 року. 2. Інформація про результати роботи КНП «Білоберізька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білоберізької сільської ради за 2021 рік та І квартал 2022 року. 3. Інформація про результати роботи КНП «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білоберізької сільської ради за 2021 рік та І квартал 2022 року. 4. Про намір передачі в оренду Верховинській селищній раді майна спільної власності територіальних громад.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.