19 травня Всесвітній день вишиванки!

Опубліковано 19 травня 2022
19 травня Всесвітній день вишиванки!
Цьогоріч День вишиванки відзначаємо в умовах війни. Після повномасштабного вторгнення в Україну, це свято має особливе значення, оскільки є символом незламності українського народу.
Українська вишиванка - один із головних символів нашого народу. У ній розповідають історії, пишуться долі. Адже український народ - сильний, незалежний.
Нехай День вишиванки об'єднує українців по всьому світу, а магічні прадавні узори-символи додадуть нам сили для перемоги над ворогом!
Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною, квітучою. Національна память надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам.
Пам'ятаймо, що ми - Українці, зможемо все!
Слава Україні!