ПРОГРАМА ЗАХОДІВ «VIA CARPATIA 2019»

Опубліковано 28 травня 2019

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

14 червня 2019 року  - ДЕНЬ ТЕАТРУ

11.00 – 17.00 Міжнародна конференція «Коло Вінценза: Україна на переломі» - 2019 року, Співоче поле

13.00 – відкриття виставки "САКРАЛЬНІ КОЛЬОРИ ГУЦУЛЬЩИНИ" Миколи і Людмили Рибенчук, музей «Гуцульщина», вул. Івана Франка, буд. 1

17.00 – концерт гуцульської культури і мистецтва «Карпати кличуть», стадіон «Черемош»

19.30 – Офіційне відкриття форуму «VIA CARPATIA 2019», стадіон «Черемош»

20.00 – Вистава-мюзикл «Гуцулка Ксеня», стадіон «Черемош»

15 червня 2019 року – ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

10.00 – Міжнародна конференція «Коло Вінценза: Україна на переломі, Співоче поле

10.45 – майстер-клас Кшиштофа  та Магдалени Чижевських (про досвід реалізації культурних проектів та Фонд «Пограніччя»),   конференц-зал готелю «Верховель»

11.50 – Міжнародна конференція «Всеукраїнський демократичний форум», Співоче поле

12.00 – інформаційна зустріч з виконавчою директоркою Українського культурного фонду про програми УКФ, конференц-зал готелю «Верховель»

15.30 – Спеціальна подія «Україна в 21 сторіччі. Портрет країни на тлі публіцистичної трилогії Віталія Портнікова: «Богородиця у синагозі», «Тюрма для янголів», «Дзвони Майдану», Співоче поле

17.00 - Всеукраїнський літературний фестиваль «Антологія української поезії  ХХ століття: від Тичини до Жадана» (проект Івана Малковича), Співоче поле

19.00 – Модерний концерт «Літографії» (Юрій Андрухович та гурт KARBIDO), стадіон «Черемош»

20.00 – церемонія нагородження премією імені Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів», стадіон «Черемош»

20.30 – фестиваль української пісні у віршах Грицька Чубая «Відшукування причетного» (арт-концерт Соломії Чубай про поета Грицька Чубая «Чубай. Україна. Любов»), стадіон «Черемош»

22.00 – Сергій Жадан та гурт «Жадан і собаки» у ска-панк концерті «Мальви», стадіон «Черемош»

16 червня 2019 року –  ДЕНЬ МУЗИКИ

Традиційний гуцульський фестиваль «Полонинське літо», присілок «Запідок, с. Верхній Ясенів

20.00 - концерт-прем’єра симфонічної сюїти «Свята коляда» у виконанні академічного оркестру  «INSO-Львів», композитор  Іван Небесний, смт. Верховина, стадіон «Черемош»

21.00 – концерт-прем’єра симфонічної сюїти «Бог предвічний» у виконанні академічного оркестру  «INSO-Львів», композитор Мирослав Скорик, смт. Верховина, стадіон «Черемош»