Проведено 1 пленарне засідання 17 сесії районної ради

Опубліковано 29 липня 2022
Перегляди: 39

Проведено 1 пленарне засідання 17 сесії районної ради

 Сьогодні  відбулося І пленарне засідання 17 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук.

Перш ніж розпочати роботу сесії  - священик церкви «Предтечі Івана Хрестителя» присілок Рикалівка села Замагора Михайло Мануляк виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором на території України та благословив присутніх на добру працю.  

           В роботі пленарного засідання взяли участь 14 депутатів районної ради, а також керівники: голова райдержадміністраці – начальник районної військової адміністрації  Василь Бровчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, начальник Верховинського РВ УСБУ Юрій Цебрук, начальник Верховинського районного відділення поліції ГУНП в Івано-Франківькій області Богдан Сокол,Білоберізький сільський голова Дмитро Іванюк, головний інспектор Верховинського районного відділення ГУ ДСНС Сергій Віндик, начальник Верховинського комбінату комунальних підприємств Володимир Мицканюк, редактор районної газети «Верховинські Вісті» Дмитро Кіращук.

До порядку денного сесійного засідання районної ради на розгляд депутатів внесено 11 питань, зокрема: 1.Про підсумки виконання  районного бюджету за І півріччя 2022 року, доповідала Олена  Білоголова - начальник відділу  бюджету та економіки фінансового управління райдержадміністрації;  2. Про внесення змін до районного бюджету на 2022 рік, доповідала Олена  Білоголова - начальник відділу  бюджету та економіки фінансового управління райдержадміністрації; 3.Інформація про роботу  відділу культури Верховинської селищної ради  за 2021 рік, інформував  Володимир Дутчак – секретар постійної комісії районної ради з гуманітарних питань: освіти, культури, молодіжної політики, спорту, національного і духовного розвитку та засобів масової інформації; 4. Інформація про роботу  відділу освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради  за 2021 рік, інформував  Володимир Дутчак – секретар постійної комісії районної ради з гуманітарних питань: освіти, культури, молодіжної політики, спорту, національного і духовного розвитку та засобів масової інформації; 5. Інформація про роботу  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Верховинської селищної ради  за 2021 рік, інформував  Володимир Дутчак – секретар постійної комісії районної ради з гуманітарних питань: освіти, культури, молодіжної політики, спорту, національного і духовного розвитку та засобів масової інформації; 6. Про результати роботи Верховинського комбінату комунальних підприємств  за І півріччя 2022 року та про фінансово-економічний стан і перспективи розвитку підприємства, доповідав Володимир Мицканюк– начальник Верховинського комбінату комунальних підприємств; 7. Інформація про роботу Верховинського районного відділення Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій за І півріччя 2022 року, інформував Сергій Віндик – головний інспектор Верховинського районного відділення         Головного управління Державної служби        надзвичайних ситуацій; 8. Про продовження договору оренди; та 9. Про передачу в оперативне управління приміщення доповідав Володимир Кавінський  – начальник відділу комунального майна,  правового та кадрового забезпечення виконавчого апарату районної ради 10,11 Депутатські запити О.Петріянчук, Г.Дмитроняк.

По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.

При розгляді питання «Про результати роботи Верховинського автотранспортного підприємства за І півріччя 2022 рік та перспективи розвитку підприємства»,  по якому інформував Іван Яковенчук – контролер по перевірці автомобілів ПП Барана В.В., депутати перенесли розгляд даного питання на наступне пленарне засідання, які рекомендували покращити обслуговування  маршрутів по Верховинському району.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне