Проведено ІІ пленарне засідання 17 сесії районної ради

Опубліковано 16 серпня 2022
Проведено ІІ пленарне засідання 17 сесії районної ради
Сьогодні, 16 серпня, відбулося ІІ пленарне засідання 17 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу сесії - присутні виголосили молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором на території України та на добру працю.
В роботі пленарного засідання взяли участь 15 депутатів районної ради, а також керівники: голова райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, начальник Верховинського РВ УСБУ Юрій Цебрук, директор Верховинського районного лісгоспу Юрій Маковійчук, Верховинський селищний голова Василь Мицканюк, Зеленський сільський голова Володимир Феркаляк, заступник начальника Верховинського районного відділення ГУ ДСНС Василь Кікінчук, директор радіомовлення «Вісті Верховини» Леся Клим.
До порядку денного ІІ пленарного засідання районної ради на розгляд депутатів внесено 6 питань, зокрема: 1. Про результати роботи Верховинського автотранспортного підприємства за І півріччя 2022 рік та перспективи розвитку підприємства. 2. Про тимчасову комісію районної ради з реалізації лісосировинних ресурсів для потреб пільгових категорій населення. 3. Про звернення районної ради щодо прийняття «Програми підтримки підприємництва у галузі тваринництва для населених пунктів, які мають статус гірських на 2022-2025 роки». 4.Про звернення районної ради щодо передачі земельних ділянок із Карпатського національного парку до складу національного природного парку «Верховинський». 5. Про звернення районної ради щодо реорганізації лісової галузі. 6. Про звернення районної ради. По всіх питаннях доповідав Юрій Філипчук – голова районної ради, Співдоповідав: Василь Бровчук – голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, будівництва, туризму, екології, лісового, сільського і дорожнього господарства, комунальної власності, розвитку малого та середнього бізнесу.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.