Шановні рятівники !

Опубліковано 17 вересня 2022
Шановні рятівники !
Ви обрали професію, яка є дуже складною та відповідальною. Ви ліквідовуєте наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, проводите аварійно-рятувальні операції, захищаєте життя й здоров’я людей.
У надскладних умовах доводиться вам працювати сьогодні. Вже понад шість місяців триває повномасштабна війна, й увесь цей час не припинялися обстріли кордонів України. А це – пожежі, руйнівні наслідки ворожих бомбардувань. На ваших плечах лежить місія з порятунку людей, розмінуванню територій, пошуку постраждалих під завалами і збереженню якомога більше життів. Ви з цією місією справляєтеся на відмінно. Велика вам удячність за це.
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, миру, і якнайскорішої нашої перемоги.
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та текст