Шановні верховинці та гості нашого краю, працівники туристичної сфери!

Опубліковано 27 вересня 2022
Шановні верховинці та гості нашого краю, працівники туристичної сфери!
Щиро вітаю Вас із Всесвітнім днем туризму!
Щиро вітаю всіх туристів, які щодня відкривають щось нове, насолоджуються новими мандрівками та подорожами.
Вітаю професійних працівників туристичних компаній, музейних працівників, керівників та співробітників готелів – всіх, хто забезпечує повноцінний відпочинок для Верховинщини та відкриває Гуцульщину для туристів з інших регіонів та країн.
Висловлюю подяку всім, хто щодня долучається до розвитку туристичного потенціалу Гуцульського краю, всіх, хто робить наш район привабливим для туристів.
Щиро бажаю працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: 3 людини та текст