Верховинщина відзначила День захисників і захисниць та 80-ту річницю створення Української Повстанської АрміЇ

Опубліковано 14 жовтня 2022
Сьогодні, у величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці Верховинщина відзначила День захисників і захисниць та 80-ту річницю створення Української Повстанської Армії.
Вшановуючи пам’ять Героїв України, начальник РВА Василь Бровчук та голова районної ради Юрій Філипчук поклали квіти до могили Воїнам УПА та пам’ятних знаків загиблим захисникам України.
У рамках заходів відкрито меморіальну Стеллу героям Верховинщини «Воїнам, загиблим за волю України». Ми пам’ятаємо кожного, хто відав своє життя за нашу свободу, за наше майбутнє, за нашу незалежність. Схиляємо голови і розділяємо разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. Дякуємо за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Наш народ ніколи не забуде кожного й кожну. Пам’ятаймо про наших Героїв, які допомагають нам тримати прапор свободи!
Священики відслужили чин панахиди за Героями, які віддали своє життя за нашу державу.