Війна забирає сильних духом Героїв

Опубліковано 18 жовтня 2022
Війна забирає сильних духом Героїв
Гуцульщина в скорботі зустріла свого сина, справжнього патріота, полеглого 44-річного Віктора ІВАНОВА, життя якого обірвалося на Донеччині.
Жителі району з невимовним смутком, живим коридором на колінах, зустріли похоронний кортеж Віктора Іванова, який загинув, захищаючи від російського окупанта нашу рідну державу.
ВІКТОР - до останнього був вірний військовій присязі. Адже тільки справжні сини України, не замислюючись, стають на захист рідної землі.
Військовослужбовець ще багато корисного міг зробити у цьому житті та на жаль доля склалася зовсім по іншому - громада втратили мужнього сина України. 14 жовтня перестало битися серця мужнього захисника і хороброго воїна ВІКТОРА.
Сьогодні, 18 жовтня у Верховині біля Стели Героїв Небесної Сотні Героя ВІКТОРА провели в останню путь представники влади, побратими, рідні, близькі, друзі, сусіди та всі небайдужі, хто віддав шану відважному воїну. Священнослужителі району відправили поминальну панахиду.
Ми у вічному боргу перед Захисником та родиною полеглого ГЕРОЯ ВІКТОРА.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого воїна - Героя.
Дай Боже Вам сили пережити горе втрати рідної людини.
Спочивай з миром.
Вічна пам'ять ВІКТОРУ ІВАНОВУ .
Чин похорону відбудеться завтра, 19 жовтня об 11 годині в с. Криворівня