Верховинщину з робочим візитом відвідала делегація ІФНТУНГ

Опубліковано 21 жовтня 2022
Верховинщину з робочим візитом відвідала делегація ІФНТУНГ
20 жовтня відбулося виїзне засідання ректорату директорів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Дана зустріч відбулася у приміщенні Верховинської районної державної адміністрації за участі керівництва району, голів територіальних громад та представників органів місцевого самоврядування у форматі круглого столу.
Присутніми було напрацьовано шляхи співпраці між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, районною військовою адміністрацією і районною радою та територіальними громадами району. Перший проректор, доктор технічних наук, професор ІФНТУНГ Олег Мандрик наголосив, що підготовка та підписання договорів про співпрацю буде основою для подальшої успішної роботи в рамках значної низки спільних проектів. Результатом впровадження, яких стане стабільний економічний та соціально-культурний розвиток гірського регіону.