Верховинщина прощалася з ІВАНОМ МАРТИЩУКОМ із села Зелене

Опубліковано 21 жовтня 2022
Верховинщина прощалася з  ІВАНОМ МАРТИЩУКОМ із села Зелене.
Верховинщина прощалася з загиблим на війні - Героєм Іваном Мартищуком, який захищав наше життя, нашу свободу, нашу державу від запеклого ворога.
На жаль, жорстока війна продовжує забирати найкращих та приносити горе в оселі українців, вона забирає: достойних, справедливих, розумних, розсудливих і надзвичайно сміливих.
Перебуваючи у зоні виконання бойових завдань, військовий ІВАН МАРТИЩУК захворів на тяжку недугу, яка забрала життя 40 річного Героя ІВАНА з села Зелене.
З усіма почестями Героя провели в останню путь представники влади, побратими, рідні, близькі, друзі, сусіди та всі, хто віддав шану відважному Герою.
Священнослужителі району відслужили поминальну панахиду.
Пам’ятатимемо ІВАНА як великого патріота, відважного Захисника та доброго товариша, сина, брата і батька, чоловіка, односельчана.
Щиро співчуваємо родині, сумуємо разом у непоправній втраті з близькими та друзями загиблого.
Вічна пам'ять Герою ІВАНУ МАРТИЩУКУ!