Остання шана захиснику-Герою

Опубліковано 03 листопада 2022
Остання шана захиснику-Герою
Сьогодні Верховинщина прощалася зі справжнім захисником України ІВАНОМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ ПРОКОП’ЮКОМ, який народився 1989 році, в селі Верхній Ясенів Верховинського району. Військовослужбовець був призваний на службу 10 травня 2022 року, і до останнього захищав суверенітет та незалежність України, вірний військовій присязі та з честю й гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок.
На жаль, не судилося ІВАНУ ПРОКОП’ЮКУ вижити у цій пекельній війні – тепер він поповнив небесний стрій наших воїнів-захисників. Віднині в кожному подиху українців житиме вічна пам’ять про подвиг Героя ІВАНА.
Висловлюємо співчуття матері, дружині, дітям, братові, сестрі і всій родині військовослужбовця.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!
Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!
Герої не вмирають!