Опубліковано 18 червня 2019
Шановні дівчатка, жінки та бабусі!
Запрошуємо вас взяти участь у роботі Мультисекторального жіночого клубу «FemGeneraction» у Верховині.
Чекаємо вас 22-24 червня з 11.00 до 17.00 години у Актовій залі школи-інтернату за адресою: вул. Стуса , 6.
Протягом трьох днів київські  фахівчині будуть інформувати про збереження жіночого здоров’я, відстоювання своїх прав, захист від насилля, допомогу у складних життєвих ситуаціях, а також створення власного бізнесу, жіноче лідерство у різних сферах життя та творчий розвиток.
У вересні найбільш активні учасниці заходу за рахунок проекту Програми прямої допомоги Уряду Австралії отримають можливість відвідати дводенний тренінг у м. Київ, та ознайомитися із діяльністю національних і міжнародних організацій, які опікуються жінками, почути історії успіху видатних жінок.
Захід відбудеться в рамках проекту Програми прямої допомоги Уряду Австралії  FemGeneraction, який реалізовує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА». Метою діяльності проекту «Femgeneraction» є забезпечення рівних можливостей для розвитку дівчат і жінок із віддалених сільських та гірських районів з акцентом надання доступу до основних, комплексних, безпечних та якісних послуг і пропозицій розвитку.