21 листопада – День Гідності та Свободи

Опубліковано 21 листопада 2022

21 листопада – День Гідності та Свободи

Це – День вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності і заради майбутнього – відданої самопожертви.

Вісім років українці стверджують своє прагнення жити у демократичній країні, обираючи боротьбу за свободу та незалежність. Сотні наших земляків стали на захист української держави. Є ті, хто навіки залишаться у нашій пам’яті Героями! Низький уклін бійцям, які захищали та нині захищають територіальну цілісність нашої держави. Низький уклін волонтерам, всім тим, хто наближує Перемогу у тилу.

Від щирого серця бажаю усім нам Перемоги та миру, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ.

Вистояли на Майдані - переможемо й російських окупантів!

Слава Україні!

З повагою,