Віче до Дня Гідності і Свободи

Опубліковано 21 листопада 2022
Перегляди: 72
Віче до Дня Гідності і Свободи
Сьогодні біля Стелли Героїв Небесної Сотні священнослужителі відслужили подячний молебень за Героїв, які загинули за волю, свободу та незалежність України і військовослужбовців, які зараз боронять нашу державу від російського агресора за участю голови районної державної адміністрації - начальника районної військової адміністрації Василя Бровчука, голови районної ради Юрія Філипчука, селищного голови Василя Мицканюка та представників установ району.
У своєму виступі Юрій Філипчук наголосив, що у цей знаменний і величний день я з гордістю говорю про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
Маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які звільняють українську землю від рашистських окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне