Шановні працівники прокуратури!

Опубліковано 01 грудня 2022
Шановні працівники прокуратури!
З нагоди вашого професійного свята прийміть вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку!
Інститут прокуратури відіграє значущу роль у розбудові правової та демократичної держави, адже ви стоїте на сторожі інтересів країни і громадянина, дотриманні вимог українського законодавства, захисті прав і свобод людини.
Ваш професійний досвід, наполегливість, самовідданість та принциповість є запорукою збереження в Україні політичної стабільності та громадянського миру.
Бажаю всім міцного здоров’я, тепла та сімейного щастя, успіхів у професійній діяльності.
Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.
З повагою,
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК