Шановні депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування

Опубліковано 07 грудня 2022
Шановні депутати, працівники та ветерани
органів місцевого самоврядування
від щирого серця вітаю Вас з професійним святом!
Місцеве самоврядування становить основу будь-якого демократичного суспільства. Це найближчий населенню рівень влади, який є важливою сполучною ланкою між населенням і державою.
Органи місцевого самоврядування найближче стикаються з повсякденним життям і потребами громадян. Саме до вас в першу чергу звертаються люди зі своїми проблемами й потребами. Саме від вашої здатності вирішувати ці проблеми, від вашого професіоналізму та відповідальності багато в чому залежить авторитет влади.
Успіх місцевої влади залежить не тільки від професіоналізму, компетенції та відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, а й від активності громадян, вміння працювати спільно, знаходити виважені підходи до вирішення будь-яких, навіть найскладніших питань.
Тож бажаємо кожному з Вас у цей складний для нашої країни час насамперед якнайшвидшої перемоги над ворогом, миру, здоров`я, злагоди, незламності духу та єдності на шляху розбудови рідної держави.
Голова Верховинської районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
Немає опису світлини.