День Соборності України «Єднання Сили і духу»

Опубліковано 21 січня 2023
Перегляди: 49
День Соборності України «Єднання Сили і духу»
Проголошення Соборності Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки 104 роки тому, 22 січня 1919 року, є історичним актом об’єднання українських земель в єдину державу. Наш народ, що століттями був розділений між різними країнами, отримав можливість об’єднатися на своїй землі в цілісній Україні. Акт Злуки уособлює споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став виявом волі українців до етнічного та територіального визнання, свідченням становлення нації. Самостійність і соборність – віковічні мрії українців, які жили століттями на відірваних одна від одної частинах України, стали реальністю. Великий день великого народу – День Соборності України.
Сьогодні, 20 січня напередодні Дня Соборності України офіційні заходи відбулись у селищі Верховина біля Стели Героїв Небесної Сотні за участі керівництва району, працівників організацій та установ району, громадськості. Захід розпочався з виконання Державного Гімну та покладання квітів Героям, які віддали свої життя за свободу нашої держави.
В рамках відзначення Дня Соборності у історико-краєзнавчому музеї «Гуцульщина» відбувся реквієм пам´яті загиблих Героїв Верховинщини «Наш дух не зламати!!! Свободу не вбити !!! Герої не вмирають!!!».
Біля «Стіни Пам´яті» всі присутні спільно зі священнослужителями молилися за всіх Героїв, хто поліг у страшній війні за волю України.
Вони всі відважні українські воїни, які стали символом гідності віддавши життя за нову, відроджену Україну.
Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів . І низько схиляємо голови перед дітьми, які втратили батьків. Тож Молитвою, добрим словом, згадаймо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.
Слава Україні!
Слава Героям України!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне