Відзначено День дільничого офіцера поліції

Опубліковано 18 червня 2019

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь в урочистому заході присвяченому Дні дільничого офіцера поліції, за участю голови селищної ради Василя Мицканюка, завідувача сектору мобілізаційної роботи апарату РДА Юрія Стенчука.

Засідання відбулося у залі засідання Верховинського відділення Косівського відділу поліції.

Іван Шкіндюк подякував дільничим офіцерам за їхню роботу, вклад у безпеку нашого регіону, забезпечення громадського порядку, наголосивши, що це складна і небезпечна робота. Побажав усім присутнім миру, злагоди, добробуту та здоров»я.

Кращих у службовій діяльності дільничних офіцерів поліції Верховинського ВП, які сумлінно виконують свої службові обов»язки, їх професійну майстерність та досягнуті результати роботи нагороджено спільними грамотами голови районної ради та голови райдержадміністрації.