Проведено засідання колегії відділу культури

Опубліковано 31 березня 2023
Проведено засідання колегії відділу культури
30 березня голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у засіданні колегії відділу культури Верховинської селищної ради, а також були присутні перша заступниця голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, селищний голова Василь Мицканюк, заступник селищного голови Оксана Чубатько, директор дитячої школи мистецтв Марія Ілійчук, депутат селищної ради Ярослав Стефурак, старости сіл, керівники бібліотечних установ, будинків культури, працівники даної галузі, викладачі.
До порядку денного були включено питання: Про внесення змін членів колегії відділу культури селищної ради;
Про роботу структурних підрозділів відділу культури Верховинської селищної ради;
Затвердження плану роботи колегії відділу культури Верховинської селищної ради на 2 квартал 2023 року.
Під час засідання колегії присутні детально обговорили вищезазначені питання, пропонували своє бачення цієї проблеми, проаналізували стан функціонування закладів культури в умовах воєнного стану.