І знову нестерпний біль від страшної звістки сколихнув Верховинщину

Опубліковано 31 березня 2023
І знову нестерпний біль від страшної звістки сколихнув Верховинщину
Внаслідок дій противника загинув наш земляк, солдат МАРІЙЧУК МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ, 31 березня 1997 року народження, уродженець селища Верховина.
Неможливо передати весь біль та жаль від втрати ще одного Героя. МИХАЙЛО МАРІЙЧУК мужньо захищав від ворога територіальну цілісність нашої країни та понад усе бажав миру і найшвидшого повернення додому, до своїх рідних. Та доля розпорядилася по-іншому… МИХАЙЛО віддав власне життя за Батьківщину, за наш з вами спокій
Недочекалися МИХАЙЛА вдома матір Віра, сестри Марта, Оксана, Марія та Наталя, брати Іван та Юрій. Верховинська районна ради висловлює співчуття рідним, друзям та побратимам Героя. Сумуємо разом з Вами та схиляємо голови перед мужністю МИХАЙЛА.
Вічна пам’ять та слава Герою МИХАЙЛУ!