Шановні медичні сестри!

Опубліковано 12 травня 2023
Шановні медичні сестри!
Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри.
В Міжнародний день медсестри, я хочу висловити свою глибоку повагу та вдячність за вашу безцінну працю. Ви є головними героями на передовій медичної допомоги, незамінними учасницями медичної команди, що допомагає лікувати, піклуватися та забезпечувати комфорт пацієнтів.
Сьогодні свято всіх медичних сестер, людей, які незамінні в нашій медичній системі, ви є надією і підтримкою для пацієнтів, коли ті потребують допомоги найбільше. Медичні сестри - це ті, хто допомагає лікарям виконувати свою роботу, бути на посту 24/7 і дбати про благополуччя своїх пацієнтів.
Ви виконуєте свою роботу з такою відданістю і професіоналізмом, що неможливо не відчувати великої поваги і вдячності. Ви робите життя людей кращим, ви допомагаєте нам здоровішими і щасливішими. Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, любові та родинного щастя.
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК