Новини

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Розділ Новини
17 вересня 2019
Перегляди: 12

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

23 серпня за традицією багатьох років на співочому полі відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України, якими жителі Верховинщини засвідчили любов та повагу до Батьківщини та одного з державних символів.


У районному заході взяли участь голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, голова Верховинської селищної ради Василь Мицканюк, священники Юрій Мануляк та Роман Болехівській, голова районної станиці братства УПА Дмитро Сливчук, представники організацій та установ району, та громадськість.


Священнослужителі розпочавши урочистості, виголосили молебень за добру долю нашої неньки України.
Іван Юрійович у своєму вітальному слові наголосив, що День прапора та День Незалежності України найважливіші свята в українській державності. Побажав усім миру, здоров`я, благополуччя та віри у себе і нашу країну.
Опісля вітальних слів, з нагоди Дня Незалежності України,керівники району нагородили грамотами кращих працівників району за багаторічну сумлінну працю на теренах району .
Після завершення офіційної частини захід завершився святковим концертом у виконанні аматорських танцювальних та пісенних виступів кращих талантів району.

Шановні жителі Верховинщини!

Розділ Новини
23 серпня 2019
Перегляди: 59

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України.
У ці серпневі дні минає 28 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою.
Нелегким був шлях до такої жаданої Незалежності. Та попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну державу, а відтак втілити в життя мрію багатьох поколінь. Натхненні словами Великого Тараса та вчинками сподвижників національної ідеї, ми пройшли шлях українського державотворення.
Проте боротьба за Незалежність України триває. Тому особлива подяка нашим Героям-захисникам. Низький уклін матерям та батькам, що виховали воїнів-патріотів. Шана і вічний спокій тим, хто віддав своє життя, захищаючи Українську землю від агресора. З нагоди Дня незалежності України бажаємо всім міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість і достаток будуть у кожній оселі. А мирне небо - над усією Україною!
Слава Україні!

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації Олег Лютий

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у засіданні круглого столу з обговорення перспектив розвитку гірських територій українських Карпат

Розділ Новини
20 серпня 2019
Перегляди: 36

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у засіданні круглого столу з обговорення перспектив розвитку гірських територій українських Карпат у контексті підготовки Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне