Новини

Архіпастирський візит Архієпископа Коломийського і Косівського Юліана та освячення новозбудованого храму

Розділ Новини
22 липня 2024
Перегляди: 3
Архіпастирський візит Архієпископа Коломийського і Косівського Юліана та освячення новозбудованого храму
21 липня 2024 року, в неділю 4-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідав парафію Святого Великомученика Димитрія Солунського села Пробійнівка, де, у співслужінні священнослужителів здійснив Чин освячення нового Храму й нового Престолу та звершив Архієрейську Божественну Літургію.

30-ліття з початку будівництва церкви Пророка Іллі села Кривопілля

Розділ Новини
22 липня 2024
Перегляди: 4
30-ліття з початку будівництва церкви Пророка Іллі села Кривопілля та Архіпастирський візит Архієпископа Коломийського і Косівського Юліана
20 липня 2024 року, з нагоди престольного свята та 30-ліття з початку будівництва Святині, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан із Архіпастирським візитом відвідав Храм Святого Пророка Іллі села Кривопілля, Верховинського благочиння, де, у співслужінні запрошеного духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, читання Акафіста та Чин Малого освячення води.

АЗОВЦІ: «Святий» і «Гордий» - навічно у пам’яті

Розділ Новини
20 липня 2024
Перегляди: 196
АЗОВЦІ: «Святий» і «Гордий» - навічно у пам’яті
У селищі Верховині, на вулиці Франка відкрито і освячено памʼятний знак загиблим захисникам України - жителю селища Миколі Семчуку та Нікіті Засядьку з Харкова. Обоє хлопців пішли захищати державу від окупанта з перших днів війни, служили в «Азові» та загинули разом на Лиманському напрямку у грудні минулого року.
Миколі було всього 19, Нікіті - 18… Завтра, 21 липня, Миколці Семчуку виповнилося б 20…
Додамо, що нещодавно, частину вулиці Української Перемоги, де проживає сімʼя загиблого, перейменовано на вулицю Миколи Семчука - наймолодшого за роками Героя з району.
Опісля заходу відбувся автомотовелопробіг памʼяті Миколи Семчука і Нікіти Засядька з відвіданням могили верховинця на селищному цвинтарі.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне