Новини

Відзначено лісівників з нагоди професійного свята

Розділ Новини
18 вересня 2023
Перегляди: 11
Відзначено лісівників з нагоди професійного свята
З нагоди професійного свята - Дня працівника лісу, яке в Україні щорічно відзначають в третю неділю вересня, голова районної військової адміністрації Василь Бровчук та голова районної ради Юрій Філипчук привітали колективи філій державного підприємства «Ліси України» «Верховинське лісове господарство» та «Гринявське лісове господарство».
Керівники району подякували працівникам та керівникам лісової галузі за важку і важливу працю у розвиток економіки району, адже це і робочі місця, і податки в місцевий бюджет.
Це свято, на жаль, доводиться відзначати у складний час, коли ворог лютує, руйнуючи все в Україні. З початку повномасштабного вторгнення російської федерації підприємства допомогли нашим військовим, в тому числі і матеріалами, для облаштувань оборонних позицій, а також працівники свідомо стали на захист держави - за це вам вдячність у підтримці військових.
За вагомий внесок у розвиток лісового господарства району, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня працівника лісу, найкращим працівникам лісогосподарської галузі району вручили спільні грамоти районної військової адміністрації та районної ради.
 

Шановні рятівники!

Розділ Новини
17 вересня 2023
Перегляди: 8
Шановні рятівники!
Щиро вітаю вас з професійним святом!
Ваша мужність, відданість та готовність допомагати в найскладніших ситуаціях заслуговують на найвищу подяку та вдячність. Ви – справжні герої, які рятують життя та надають допомогу в найважливіший момент.
Бажаю вам міцного здоров’я, постійної підтримки від рідних та колег, а також подальших професійних досягнень у вашій благородній справі. Нехай вас завжди оточує надія та оптимізм, а ваша робота приносить лише гордість та вдячність від громадян.
З повагою
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК

Шановні працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості!

Розділ Новини
17 вересня 2023
Перегляди: 9
Шановні працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості!
Від щирого серця вітаю з професійним святом – Днем працівника лісу!
Ліс – наше найбільше природне багатство. Збереження, примноження, раціональне використання лісових угідь – обов'язок не тільки лісівників, а й кожного громадянина України.
 
Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд Верховинського району лісівники вносять вагомий вклад у захист земельних угідь, забезпечують потреби району у різноманітній лісовій продукції, поліпшують стан довкілля.
Цього року День лісівника знову зустрічаємо в умовах війни та з великою вдячністю нашим військовим ЗСУ, які щодня дарують нам спокій та наближають Україну до перемоги!
В цей святковий день хочу побажати міцного здоров'я, миру та достатку. Нехай у ваших домівках панує щастя, добро і надія на краще майбутнє. Нових успіхів у праці, віри та наполегливості у досягненні поставленої мети.
Зі святом!
З повагою,
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне