Новини

Шановні працівники радіо та зв’язку!

Розділ Новини
15 листопада 2019
Перегляди: 3

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку! Від вашої щоденної клопіткої праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі та регіоні, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування.

Сьогодні головними показниками вашої роботи є відповідальне ставлення до своєї справи, задоволення зростаючих потреб суспільства у надійному та якісному зв’язку. Ці потреби не зникнуть ніколи, тому їх задоволення є важливою передумовою подальшого поступального розвитку нашої держави, її інтеграції у світовий інформаційний простір.

З нагоди свята бажаємо вам і надалі бути небайдужими і переконливими, змістовними та об’єктивними. Бажаємо вам професійного росту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення, здоров’я, наснаги і благополуччя! Нехай Ваша праця приносить вам радість та процвітання, сприяє розвитку галузі зв’язку нашого району.


Голова районної ради Іван Шкіндюк

Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук

Світлина від Верховинська районна рада.
 
 

Шановні працівники сільського господарства району!

Розділ Новини
15 листопада 2019
Перегляди: 4

Щиро вітаємо вас із професійним святом! Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Ми знаємо, що від стану справ у сільськогосподарській галузі безпосередньо залежить економічна незалежність країни, добробут її громадян, здоров’я нації, добробут нинішнього та майбутнього поколінь. Наш край славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми. Завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню є певні досягнення в сільському господарстві району, що сприяє збільшенню високоякісних українських продуктів: в кожній українській оселі завдяки сільським трудівникам є і хліб, і до хліба.

З нагоди свята бажаємо вам подальших успіхів, щедрих врожаїв, добра та затишку в оселях, злагоди та добробуту у сім’ях. Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук

Світлина від Верховинська районна рада.
 
 

Ватра фільмів Івана Дроняка

Розділ Новини
15 листопада 2019
Перегляди: 3

Шановні верховинці та гості краю! Щиро запрошуємо Вас на кіномистецький фестиваль «Тіні забутих предків: ватра фільмів Івана Дроняка», який відбудеться 22 листопада 2019 року а актовій залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 0 14.30 год.


Перед Вами постануть унікальні картини історії, автентики, мистецької палітри, пісенної культури, духовності нашого чарівного Гуцульського краю, що їх зафіксував кіномитець Іван Дроняк і відтворив на екрані Народною аматорською кіновідеостудією «Полонина».
Оргкомітет фестивалю

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне