Новини

Проведено друге пленарне засідання першої сесії Верховинської районної ради

Розділ Новини
10 грудня 2020
Перегляди: 40
Сьогодні проведено друге пленарне засідання першої сесії Верховинської районної ради VIII демократичного скликання.
Голова районної ради Юрій Філипчук та голова райдержадміністрації Василь Бровчук вручили працівникам місцевого самоврядування спільні грамоти з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.
Перед початком роботи ради о. Юрій Стефлюк разом з депутатами виговорили молитву «Отче наш» на добру працю у сесійній залі.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Розділ Новини
07 грудня 2020
Перегляди: 31
Щиро вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування!
Самоврядні органи у демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.
Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району. Завдяки злагодженій роботі нам вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, резервісти та військозобовязані! Дорогі ветерани!

Розділ Новини
06 грудня 2020
Перегляди: 15
Вітаємо вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.
Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі. Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!
Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі