Новини

Щиросердечно вітаю вас з Днем української писемності та мови

Розділ Новини
09 листопада 2022
Перегляди: 44
Шановні жителі району !
Щиросердечно вітаю вас з Днем української писемності та мови.
У всьому світі відомо, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.
Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.
Ми маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток — почесна місія кожного громадянина України.
Дорогі земляки! Від усього серця бажаю Вам берегти рідне слово і передавати цей безцінний дар наступним поколінням.
Впевнений, що наша мова й надалі єднатиме український народ та слугуватиме для всіх нас потужним духовним оберегом.
Щастя Вам, добра, миру, злагоди та нових здобутків в ім’я рідної громади й всієї України!
З повагою,
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК

Шановні працівники соціальної сфери!

Розділ Новини
06 листопада 2022
Перегляди: 190

Шановні працівники соціальної сфери!

Вам випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики в період суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.


Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Переконаний, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.
У цей день хочу подякувати кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується. Бажаю міцного здоров'я вам і вашим близьким, невичерпної життєвої енергії, благополуччя, достатку та здійснення всіх заповітних мрій, нехaй добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

З повагою


Голова районної ради      Юрій ФІЛИПЧУК

Остання шана захиснику-Герою

Розділ Новини
03 листопада 2022
Перегляди: 41
Остання шана захиснику-Герою
Сьогодні Верховинщина прощалася зі справжнім захисником України ІВАНОМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ ПРОКОП’ЮКОМ, який народився 1989 році, в селі Верхній Ясенів Верховинського району. Військовослужбовець був призваний на службу 10 травня 2022 року, і до останнього захищав суверенітет та незалежність України, вірний військовій присязі та з честю й гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок.
На жаль, не судилося ІВАНУ ПРОКОП’ЮКУ вижити у цій пекельній війні – тепер він поповнив небесний стрій наших воїнів-захисників. Віднині в кожному подиху українців житиме вічна пам’ять про подвиг Героя ІВАНА.
Висловлюємо співчуття матері, дружині, дітям, братові, сестрі і всій родині військовослужбовця.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!
Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!
Герої не вмирають!
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне