Новини

Відкрито меморіальну дошку загиблому воїну – ВАСИЛЮ МАЦАП’ЯКУ

Розділ Новини
14 вересня 2023
Перегляди: 13
Відкрито меморіальну дошку загиблому воїну – ВАСИЛЮ МАЦАП’ЯКУ
Сьогодні 14 вересня відбулося відкриття пам'ятної дошки Герою – ВАСИЛЮ МАЦАП’ЯКУ в селі Устеріки Верховинського району
 
Дошку встановили на фасаді Устеріківського ліцею Білоберізької сільської ради— рідної школи Захисника.
За загиблим воїном отець Василь Данильчик відслужили панахиду.
Вшанувати пам’ять мужнього бійця, патріота прийшли родина та побратими Героя, голова районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, голова районної ради Юрій Філипчук, освітяни, колектив і учні Устеріківського ліцею, жителі та гості села.
Нехай ця меморіальна дошка нагадує кожному, хто приходить до Устеріківського ліцею, про неоціненні втрати, які ми несемо у боротьбі за незалежність України.
ВІЧНА ПАМЯТЬ ГЕРОЮ УКРАЇНИ ВАСИЛЮ МАЦАП’ЯКУ

Відкрито меморіальну дошку загиблому воїну - АНАТОЛІЮ РОЗВАДОВСЬКОМУ

Розділ Новини
10 вересня 2023
Перегляди: 14
Відкрито меморіальну дошку загиблому воїну - АНАТОЛІЮ РОЗВАДОВСЬКОМУ
Сьогодні 10 вересня відбулося відкриття пам'ятної дошки Герою - АНАТОЛІЮ РОЗВАДОВСЬКОМУ в селі Кривопілля Верховинського району
Дошку встановили на фасаді Кривопільського ліцею ім.В.Портяка— рідної школи Захисника.
За загиблим воїном священослужителі відслужили панахиду.
Вшанувати пам’ять мужнього бійця, патріота прийшли родина та побратими Героя, представники влади, освітяни, колектив і учні Кривопільського ліцею, жителі та гості села.
Нехай ця меморіальна дошка нагадує кожному, хто приходить до Кривопільського ліцею, про неоціненні втрати, які ми несемо у боротьбі за незалежність України.
ВІЧНА ПАМЯТЬ ГЕРОЮ УКРАЇНИ АНАТОЛІЮ РОЗВАДОВСЬКОМУ
 
 

«Біжу за Героя»: у Верховині відбувся патріотичний забіг пам’яті полеглих воїнів

Розділ Новини
10 вересня 2023
Перегляди: 12
«Біжу за Героя»: у Верховині відбувся патріотичний забіг пам’яті полеглих воїнів
Сьогодні понад 100 учасників подолали дистанцію патріотичного забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» у селищі Верховина.
Пам’ять мужніх захисників Верховинщини, які полягли у боротьбі за нашу незалежність, об’єднала на стадіоні «Черемош» родини загиблих, молодь, представників влади, свідомих громадян.
Захід розпочали спільним виконанням Гімну України, хвилиною мовчання за всіма, хто віддав своє життя за суверенітет і територіальну цілісність України.
Під синьо-жовтими прапорами колона бігунів пробігла центральною вулицею Верховини в знак пам’яті про тих, хто загинув за волю нашої держави.
Цього дня на забіг вийшли представники влади Верховинщини, колективи установ та організацій району, були також охочі, які приєднувалися до учасників індивідуально.
Сини та дочки загиблих воїнів охоче підтримали акцію та пробігли дистанцію за своїх мужніх батьків, які полягли смертю Героя за мирне небо над Україною.
Наш обов’язок знати і пам’ятати, завдяки кому маємо сьогодні можливість жити, працювати та наближати Перемогу. Пам’ять про кожного Героя вічно житиме у наших серцях».
Кожного року тисячі українців беруть участь у забігу, щоб вшанувати пам'ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, а також продемонструвати вдячність рідним полеглих Воїнів.
 
 
 
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне