Новини

Міжнародний день рідної мови

Розділ Новини
22 лютого 2023
Перегляди: 52
Шановні краяни!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди важливого національного свята — Дня рідної мови, адже саме мова є основою духовного багатства та інтелектуального потенціалу нашого народу. Вона таїть у собі надбання віків, пам’ять усього народу, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів поколінь.
Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам.
21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови.
Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.
Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній.
З Міжнародним днем рідної мови!
З повагою
Голова Верховинської районної ради
Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: текст
 
 
 
Переглянути статистику та оголошення
Просувати допис
 
" width="18" height="18" />
All reactions:
1Верховинська районна рада
 
 

Віче-пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

Розділ Новини
22 лютого 2023
Перегляди: 33
Віче-пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні
Сьогодні, біля Стели Героїв Небесної Сотні відбулося Віче-пам’яті «Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам"яті, в думках» - під час якого вшанували усіх, хто віддав своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейське майбутнє нашої держави.
У заході взяли участь представники влади, духовенство, керівники установ та організацій, учнівська молодь.
Священнослужителі відслужили поминальну панахиду за загиблими героями, спільно з присутніми помолилися за мир і спокій в Україні.
Під час зіткнень із силовиками на Майдані тоді загинуло більше сотні патріотів. Люди згуртувалися, аби мирним шляхом домагатися своїх законних вимог щодо євроінтеграції, забезпечення справедливості у своїй державі. Ніхто не сподівався, що у студентів, пенсіонерів, вчителів, лікарів, підприємців, які ніколи не тримали у руках зброї, буде відкрито вогонь на ураження...
Бій за наш вибір і наше мирне майбутнє триває. Незламні українці борються з окупантом, відстоюючи неподільність, свободу, цивілізованість, демократію та європейський вибір. Герої Небесної Сотні мають своїх послідовників — герої Донецького аеропорту, герої Маріуполя, герої Азовсталі, герої Бахмута...
Вічна пам'ять Героям небесного легіону, які полягли за вільний вибір народу, за суверенну незалежну Україну!
Герої не вмирають!
Слава Україні! Слава її Героям!
 

День Героїв Небесної Сотні

Розділ Новини
22 лютого 2023
Перегляди: 29
День Героїв Небесної Сотні
Шановні жителі Верховинського району!
20 лютого український народ вшановує Героїв Небесної Сотні, які загинули, захищаючи європейське майбутнє нашої держави.
У цей скорботний день вшанування відваги, сили духу і стійкості ми молитовно звертаємось у пам’яті до всіх тих громадян, які віддали свої безцінні життя під час Революції Гідності. Ці люди – символ самовідданості, відваги та сили духу українського народу. Події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас у прагненні бачити Україну єдиною, соборною і незалежною.
Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що визначатимуть наше майбутнє. Події ці творилися звичайними людьми – нашими сучасниками, нашими співвітчизниками. На жаль, не всі з них залишилися серед живих.
І сьогодні, вдивляючись в обличчя Героїв Небесної Сотні на фотографіях, згадаймо про їхній подвиг, який вже вписаний у найвеличніші сторінки української історії. Нам належить зробити все, щоб збудувати таку Україну, за яку вони поклали своє життя.
Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв! Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше мирне майбутнє, щасливе завтра Української Держави!
Ми, українці, у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і прекрасних синів і доньок.
Слава Українському народові!
Вічна слава Героям!
З повагою
Голова Верховинської районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: 1 особа
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне