Новини

10 березня відбулася нарада щодо забезпечення і контролю за належним дотриманням протипожежних заходів у закладах охорони здоров’я району, зокрема в окремих відділах КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня Верховинської селищної ради», які визначені для

Розділ Новини
11 березня 2021
Перегляди: 22
10 березня відбулася нарада щодо забезпечення і контролю за належним дотриманням протипожежних заходів у закладах охорони здоров’я району, зокрема в окремих відділах КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня Верховинської селищної ради», які визначені для лікування пацієнтів з COVID-19 за участю голови районної ради Юрія Філипчука, голови районної державної адміністрації Василя Бровчука голови Верховинської селищної ради Василя Мицканюка, першого заступника голови районної державної адміністрації Світлани Уршеджук, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів охорони здоров´я.
За підсумками наради було вирішено :
- затвердити робочу групу з оперативного моніторингу відповідності вимогам законодавства з питань техногенної та пожежної безпеки лікарень призначених для лікування хворих;
- в терміновому порядку провести огляд медичного обладнання, систем постачання кисню, електричних мереж та електричного обладнання, а також проаналізувати дотримання заходів пожежної безпеки в КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня Верховинської селищної ради»;
- робочій групі до 12.03.2021 року надати райдержадміністрації зведену інформацію щодо проведеного моніторингу та результатів огляду приміщень в КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня Верховинської селищної ради» з урахуванням усіх проблемних питань.

Шевченківські дні

Розділ Новини
09 березня 2021
Перегляди: 55
Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка. Цього року Україна відзначає 207 річницю з дня народження великого українського поета. Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед генієм котрих схиляється світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи.
Світла постать Тараса Григоровича з його беззавітною любов’ю до народу, до своєї Батьківщини мала і матиме величезний вплив, викликала і викликатиме щире захоплення в усі часи. Його ім'я органічно вплелося в історію та культуру не тільки українського народу. Воно знане далеко за межами рідного краю.

Дорогі наші жінки!

Розділ Новини
08 березня 2021
Перегляди: 24
Прийміть найщиріші вітання зі святом любові, весни та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Ваш світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто хочу побажати, щоб доля була прихильною до кожної з Вас, щоб міцним були Ваші сім’ї, здоровими – діти, здійсненними – мрії, успішними справи і починання.
Зі святом Весни, Вас!
З повагою
Голова районної ради Юрій Філипчук

 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі