Новини

Шановні верховинці!

Розділ Новини
22 січня 2020
Перегляди: 3

Щиро вітаємо Вас з великим національним святом – Днем Соборності та Свободи України!
Протягом багатьох століть українці мріяли про Незалежну Єдину Соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися в єдиній Українській державі.
Історичний день 22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

День гуцульської культури у Львові

Розділ Новини
21 січня 2020
Перегляди: 3

У неділю, 26 січня 2020 року у м. Львові на площі Ринок відбудеться День гуцульської культури. Це багатогранна автентична культурно-мистецька програма. Творчі народні колективи демонструватимуть на сцені Гуцульську коляду, колядницький плєс, унікальне автентичне мистецтво Верховинщини – гуцульську співанку, пісню, запальний народний танець та багато інших видовищних культурно-мистецьких дійств.
Верховинці пропонуватимуть також тури вихідного дня з метою активного відпочинку мальовничим Гуцульським краєм та запрошуватимуть у туристичні мандрівки Карпатами. Рекламні проспекти турів вихідного дня запропонують відвідати музейну Верховинщину – музеї Івана Франка, Гната Хоткевича та Гуцульського театру, музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів імені музиканта-віртуоза Романа Кумлика, музей гуцульської магії, хату-музей «У трембітаря», музей фільму «Тіні забутих предків» та інші.

Міжнародна Велика Рада Українського козацтва у Верховині

Розділ Новини
21 січня 2020
Перегляди: 9

У селищі Верховині проведено Міжнародну Велику Раду Українського козацтва під гаслом «Єдність українців – це майбутнє незалежної держави» з нагоди 100-річчя Української революції, Гуцульської республіки, 82-ої річниці ОНОКС «Карпатська Січ», в якій взяли участь делегації з усіх областей України, воїни АТО, ООС, представники зарубіжжя.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі