Новини

В селі Голови урочисто відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Розділ Новини
24 грудня 2021
Перегляди: 44

В селі Голови урочисто відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Привітати громаду з відкриттям амбулаторії загальної практики сімейної медицини завітали гості:  заступник голови Івано-Франківської ОДА Вадим Созоник, головний спеціаліст з хірургії департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської облдержадміністрації Петро Соломчак, голова районної ради Юрій Філипчук, голова  районної державної адміністрації Василь Бровчук, голова селищної ради Василь Мицканюк, директор КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня» Галина Кікінчук, директор КНП «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлана Шкіряк, депутати селищної ради Андрій Сухарчук, Ярослав Стефурак, громада села.

Проведено тринадцяту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання

Розділ Новини
22 грудня 2021
Перегляди: 31
Проведено тринадцяту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання головою районної ради Юрієм Філипчуком.
Перш ніж розпочати роботу 13 сесії - депутати районної ради та присутні виголосили молитву «Отче наш» за усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України та на добру працю. Після чого голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук вручили Грамоту з нагоди Дня місцевого самоврядування депутату районної ради Василю Романюку.
Всього обрано до районної ради депутатів - 26, присутніх на сесії – 19 депутатів. В роботі сеcії взяли участь керівники районних служб, установ, а саме: начальник РВ СБУ у Верховинському районі Цебрук Ю.С., начальник районного відділення поліції ГУ НП в Івано-Франківської області Сокол Б.В., начальник Верховинського відділу Косівської окружної прокуратури Ковалюк В.П., начальник відділу у Верховинському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Ілюк В.Д.
До проєкту порядку денного сесійного засідання районної ради на розгляд депутатів було внесено 6 питань, зокрема: 1. Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік. Доповідав:Всеволод Ватаманюк – начальник фінансового управління райдержадміністрації. 2. Про районний бюджет на 2022 рік. Доповідав: Всеволод Ватаманюк – начальник фінансового управління райдержадміністрації. 3. Про план роботи районної ради восьмого демократичного скликання на 2022 рік. Доповідала: Світлана Ілійчук – керуюча справами виконавчого апарату районної ради. 4. Про затвердження районної програми розвитку місцевого самоврядування на 2022 рік. Доповідав: Юрій Філипчук – голова районної ради. 5. Про затвердження районної програми з питань розвитку фізичної культури і спорту Верховинського району на 2022 рік.
Доповідав: Юрій Філипчук – голова районної ради. 6. Про затвердження районних програм на 2022 рік. Доповідав: Василь Бровчук – голова районної державної адміністрації, депутат районної ради.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Коментувати

Привітання працівників енергетичної галузі з професійним святом

Розділ Новини
22 грудня 2021
Перегляди: 40
Привітання працівників енергетичної галузі з професійним святом
Сьогодні 22 грудня, з нагоди професійного свята - Дня енергетика, відбулися урочисті заходи за участі голови районної ради Юрія Філипчука, голови районної державної адміністрації Василя Бровчука, які привітали колектив Верховинської СЕЕМ філії АТ «Карпатська» очолюваної директором Романом Горальчуком.
Керівники району наголосили: «Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії. Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки району. Щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно. Дякуємо за Вашу важку працю, адже в стихійні явища ваші бригади вчасно реагують і відновлюють електропостачання. Бажаємо міцного здоров´я, злагоди в родинах та всіляких гараздів. Кращим працівникам енергетичної галузі району за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята – Дня енергетика було вручено спільні Грамоти районної ради , районної державної адміністрації.
 
 
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне