Новини

Шосту сесію 03.03.2021 року скасовано!

Розділ Новини
25 лютого 2021
Перегляди: 38
Розпорядженням голови районної ради від 25.02.2021 року №8-р та на підставі ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи Рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 лютого та Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій скасовано розпорядження голови районної ради від 19.02.2021 року
№ 7-р «Про скликання шостої сесії районної ради VІІІ демократичного скликання».
У зв’язку із цим, сесія яка планувалася 03 березня 2021 року скасована. Про дату проведення даної сесії буде видано окреме розпорядження про що буде повідомлено додатково.

 

Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у засіданні Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації

Розділ Новини
25 лютого 2021
Перегляди: 95
На підставі рішення позачергового засідання Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації, з метою запровадження посилених протиепідемічних заходів в Івано-Франківській області, сьогодні 25 лютого, голова райдержадміністрації Василь Бровчук провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. В засіданні взяли члени комісії та керівники медичних установ району.
Темою наради стало питання вжиття додаткових посилених заходів щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID- 19).
За інформацією районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації станом на 25 лютого 2021 року всього у Верховинському районі з початку карантину зафіксовано 766 ПІДОЗР захворювання на COVID-19, яке викликано коронавірусом, з них:
629 лабораторно підтверджених випадків захворювання;
17 осіб госпіталізано;
27 осіб на самоізоляції;
11 летальних випадків;
574 особи одужали.

КНП «Верховинська районна лікарня» отримала кисневі концентратори для боротьби із COVID-19

Розділ Новини
23 лютого 2021
Перегляди: 31

З метою покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я району та завдяки співпраці голови районної ради Юрія Філипчука з депутатами Івано-Франківської обласної ради Дмитром Сіреджуком, Верховинської селищної ради Андрієм Сухарчуком та депутатом Верховинської районної ради, директором КНП «Верховинська районна лікарня" Миколою Ілюком, за сприяння Олександра Шевченка та благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» КНП «Верховинська районна лікарня» отримала кисневі концентратори для боротьби із COVID-19.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі