Новини

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Розділ Новини
08 вересня 2023
Перегляди: 14

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Міцного всім здоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень і перемог.
Нехай ваші досягнення, натхненна праця і надалі примножують спортивну славу нашого Верховинського району.

 З повагою,

 Голова районної ради                              Юрій ФІЛИПЧУК

Шановні підприємці Верховинського району!

Розділ Новини
03 вересня 2023
Перегляди: 12
Шановні підприємці Верховинського району
Першу неділю вересня в Україні вважають Днем підприємця. Малий і середній бізнес у цивілізованому світі є одним із основних двигунів розвитку економіки. Він динамічний, гнучкий, надає робочі місця і є джерелом доходів для значної частини населення, забезпечує надходження в бюджети і наповнює ринок споживчими товарами та послугами.
Підприємець – людина енергійна, смілива, наполеглива, яка допомагає розвиватися своєму району. Із перших днів війни наші підприємці не вагаючись долучилися до підтримки Збройних сил України, внутрішньо переміщених осіб.
Бажаю підприємцям і всім, хто задіяний у цій сфері, міцного здоров’я, сприятливих умов для розвитку і процвітання, достатку й благополуччя!
З повагою
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК

З Днем знань

Розділ Новини
01 вересня 2023
Перегляди: 12
З Днем знань
Дорогі діти, шановні батьки та педагоги!
Прийміть найщиріші вітання з Днем знань!
Сьогодні розпочинається новий навчальний рік. 1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.
Дорогі учні! Ті надважкі часи, котрі переживає нині український народ не послабили, а загартували та об’єднали всіх нас задля перемоги. Пам’ятайте, що від кожного з вас вже сьогодні залежить майбутнє України.
Перше вересня – це свято, яке об’єднує усіх, бо кожен з нас у цей день колись переступив поріг школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.
Бажаю, щоб цей день запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань! Міцного здоров’я, натхнення, добра і миру!
З повагою
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: текст
 
 
 
Переглянути статистику та оголошення
Просувати допис
 
" width="18" height="18" />
Усі реакції:
4Ви та ще 3
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне