Новини

Шановні працівники енергетичної галузі!

Розділ Новини
22 грудня 2021
Перегляди: 12
Шановні працівники енергетичної галузі!
Вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!
Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Сьогодні від вашої професійності та сумлінності залежить безперебійна робота соціальної сфери, промисловості, зв’язку, тепло і світло у освітніх закладах, у лікарнях, в наших оселях. Тож нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення
Бажаю всім вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, хороших відносин у колективах та професійного зростання. Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення, а життєва енергія й оптимізм завжди будуть вірними супутниками.
З повагою, голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: текст

Cпільне засідання постійної комісії районної ради

Розділ Новини
21 грудня 2021
Перегляди: 14
Сьогодні відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з питань соціально- економічного розвитку, інвестицій, будівництва, туризму, екології, лісового, сільського і дорожнього господарства, комунальної власності, розвитку малого та середнього бізнесу з робочою групою з пошуку земельної ділянки для розміщення лінії з розсортування твердих побутових відходів та земельної ділянки для розміщення тимчасового майданчика для перезавантаження твердих побутових відходів, на якому розглянуто наступні питання, зокрема:
 

Новорічну ялинку в селищі Верховина урочисто відкрито

Розділ Новини
19 грудня 2021
Перегляди: 35
Новорічну ялинку в селищі Верховина урочисто відкрито
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі