Новини

Проведено чергову 18 сесію районної ради

Розділ Новини
27 жовтня 2022
Перегляди: 37
Проведено чергову 18 сесію районної ради
Сьогодні, 27 жовтня відбулося чергове засідання 18 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу сесії - священник церкви «Вознесіння Христа Спаса» села Буковець Петро Соколовський виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором та Героїв, які знаходяться в зоні бойових дій на території України, а також благословив на добру працю.
В роботі пленарного засідання взяли участь 16 депутатів районної ради, а також керівники: голова райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, начальник відділу Косівської окружної прокуратури Василь Ковалюк, начальник Верховинського комбінату комунальних підприємств Володимир Мицканюк, редактор районної газети «Верховинські вісті» Дмитро Кіращук, селищний голова Василь Мицканюк, начальник відділу бюджету та економіки фінансового управління райдержадміністрації Олена Білоголова, т.в.о.директора КП «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Василина Грепіняк, в.о.начальника відділу у Верховинському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Марія Бобрук.
До порядку денного сесійного засідання районної ради на розгляд депутатів було внесено 10 питань, зокрема: 1. Про підсумки виконання районного бюджету за 9 місяців 2022 року. 2. Про внесення змін до районного бюджету на 2022 рік. 3. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Верховинського відділу Косівської окружної прокуратури за 8 місяців 2022 року. 4. Про результати роботи КП «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» за ІІІ-ІV квартал 2021 року та І півріччя 2022 року. 5. Інформація про роботу відділу у Верховинському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області за І півріччя 2022 року. 6. Про надання дозволу Верховинському районному лісгоспу на продовження договору оренди транспортного засобу. 7. Інформація про роботу відділу освіти, культури, молоді та спорту Білоберізької сільської ради за 2021 рік. 8. Інформація про роботу відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленської сільської ради за 2021 рік. 9. Про виконання рішення районної ради від 29.07.2022 року «Про депутатський запит Г.Дмитроняк». 10. Про виконання рішення районної ради від 29.07.2022 року «Про депутатський запит О.Петріянчук».
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення

Верховинщина прощалася з ІВАНОМ МАРТИЩУКОМ із села Зелене

Розділ Новини
21 жовтня 2022
Перегляди: 61
Верховинщина прощалася з  ІВАНОМ МАРТИЩУКОМ із села Зелене.
Верховинщина прощалася з загиблим на війні - Героєм Іваном Мартищуком, який захищав наше життя, нашу свободу, нашу державу від запеклого ворога.
На жаль, жорстока війна продовжує забирати найкращих та приносити горе в оселі українців, вона забирає: достойних, справедливих, розумних, розсудливих і надзвичайно сміливих.
Перебуваючи у зоні виконання бойових завдань, військовий ІВАН МАРТИЩУК захворів на тяжку недугу, яка забрала життя 40 річного Героя ІВАНА з села Зелене.
З усіма почестями Героя провели в останню путь представники влади, побратими, рідні, близькі, друзі, сусіди та всі, хто віддав шану відважному Герою.
Священнослужителі району відслужили поминальну панахиду.
Пам’ятатимемо ІВАНА як великого патріота, відважного Захисника та доброго товариша, сина, брата і батька, чоловіка, односельчана.
Щиро співчуваємо родині, сумуємо разом у непоправній втраті з близькими та друзями загиблого.
Вічна пам'ять Герою ІВАНУ МАРТИЩУКУ!

Верховинщину з робочим візитом відвідала делегація ІФНТУНГ

Розділ Новини
21 жовтня 2022
Перегляди: 60
Верховинщину з робочим візитом відвідала делегація ІФНТУНГ
20 жовтня відбулося виїзне засідання ректорату директорів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Дана зустріч відбулася у приміщенні Верховинської районної державної адміністрації за участі керівництва району, голів територіальних громад та представників органів місцевого самоврядування у форматі круглого столу.
Присутніми було напрацьовано шляхи співпраці між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, районною військовою адміністрацією і районною радою та територіальними громадами району. Перший проректор, доктор технічних наук, професор ІФНТУНГ Олег Мандрик наголосив, що підготовка та підписання договорів про співпрацю буде основою для подальшої успішної роботи в рамках значної низки спільних проектів. Результатом впровадження, яких стане стабільний економічний та соціально-культурний розвиток гірського регіону.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне