Новини

Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!

Розділ Новини
25 березня 2024
Перегляди: 19
Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
Захист національних інтересів, територіальної цілісності та державного суверенітету України є пріоритетними завданнями. Ваша відповідальна служба безпосередньо спрямована на боротьбу з економічною злочинністю, корупцією, запобігання тероризму та іншим глобальним негативним явищам.
Ви щоденно відстоюєте інтереси держави як на передовій, так і в тилу. Безпека людини та країни — головна цінність, за яку борються фахівці СБУ.
З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я і довголіття, а також подальших професійних успіхів, адже від цього залежать життя та безпека кожного громадянина України!
Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують мир, тепло і затишок.
З повагою,
Голова Верховинської районної ради   Юрій ФІЛИПЧУК
 

Безоплатна допомога юриста чи адвоката родинам загиблих захисників і захисниць України

Розділ Новини
20 березня 2024
Перегляди: 19

Де родинам загиблих захисників і захисниць України отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката

Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.

 

Як звернутися до системи БПД

Консультації можна отримати дистанційно або завітати до бюро правничої допомоги. Усі способи отримати юридичну допомогу перелічені на сайті системи БПД: https://legalaid.gov.ua/kliyentam/yak-otrymaty-bpd/

 

Приклад допомоги

 Син пані Марії був ветераном війни і помер у 2021 році. За життя він не нажив власного майна. Тому пані Марія, не зверталась по відкриття спадщини і нічого не успадковувала. А через рік жінка дізналась, що банк подав на неї до суду, через борг сина.

 Щоб розв'язати проблему, жінка звернулась до системи безоплатної правничої допомоги.

 Представляти інтереси пані Марії у суді доручили адвокатці, яка співпрацює з системою БПД  Кристині Савюк.

 Як виявилось, чоловік мав кредитну картку, на якій на момент смерті, накопичилось понад 12 тисяч гривень боргу. Дізнавшись про смерть боржника, банк звернувся до нотаріальної контори з претензією щодо відкриття спадкової справи. Позаяк син пані Марії проживав з нею, то банк подав до суду саме на матір, аби та повернула борг покійного сина.

 «Родичі померлої особи, успадковують не лише її майнові права, але й обов’язки. Тобто, якщо у покійного були борги, його спадкоємці, коли вступають у спадщину, мають погасити заборгованість спадкодавця, якщо така заборгованість не перевищує вартості успадкованого майна. У випадку ж моєї клієнтки, вона не оформлювала права на спадщину, а відповідно і не має обов’язку сплачувати банку заборгованість свого покійного сина», – зазначила адвокатка.

 Адвокатка подала до суду  відзив на позовну заяву про стягнення боргу кредитором спадкодавця. У відзиві вона наголосила, що згідно копії спадкової справи після смерті чоловіка, спадкоємці не зверталися із заявою про прийняття спадщини, свідоцтва про право на спадщину не видавались. Тобто майно покійного ніхто не успадкував.

 Взявши до уваги матеріали справи та враховуючи те, що банк не надав належних та допустимих доказів визначення меж відповідальності спадкоємця за борг спадкодавця суд відмовив  у позовних вимогах банку до пані Марії. З повним рішенням суду можна ознайомитися тут.

 Більше історій захисту прав та інтересів ветеранів війни та членів їхніх родин — у збірці: bit.ly/3NPOPJh

Привітання з професійним святом для працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Розділ Новини
19 березня 2024
Перегляди: 19
Привітання з професійним святом для працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення
Голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, голова районної ради Юрій Філипчук та заступник селищного голови Ярослав Кікінчук привітали верховинських комунальників з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
Цінуємо працю кожного, дякуємо за повсякденну нелегку роботу із забезпечення життєдіяльності громади, підтримки безперебійного функціонування об’єктів критичної інфраструктури.
Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні та мирного неба.
На завершення зустрічі кращих працівників комунальних підприємств відзначено спільними грамотами районної державної адміністрації і районної ради та грамотами селищної ради.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне