Новини

До уваги громадян, установ, підприємств і організацій всіх форм власності

Розділ Новини
11 листопада 2019
Перегляди: 13

Сьогодні Державний земельний кадастр в автоматизованому порядку забезпечує збирання, оброблення, аналіз, моделювання та постачання геопросторових даних про об’єкти Державного земельного кадастру за єдиною методологією, що дозволяє до мінімуму спростити внесення та отримання відомостей Державного земельного кадастру.

На даний час Державний земельний кадастр містить інформацію про сформовані та зареєстровані земельні ділянки, відомості про які внесено до Державного земельного кадастру на підставі відповідної документації із землеустрою.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Розділ Новини
08 листопада 2019
Перегляди: 6

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щиро вдячні працівникам відділу культури райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Перший заступник
голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук

Поминальний вечір, присвячений вшануванню пам"яті воїна загиблого у зоні АТО Дмитра Пацина

Розділ Новини
08 листопада 2019
Перегляди: 8

Сьогодні заступник голови районної ради Іван Маківничук, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук взяли участь у поминальному вечорі, присвяченому вшануванню пам"яті воїна загиблого у зоні АТО Дмитра Пацина, який загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла.

Перед початком урочистої частини отець Володимир провів панахиду біля памятного знаку, де усі присутні вшанували пам"ять загиблого.

Захід супроводжувався спогадами про сина, друга, однокласника, односельчанина, справжнього воїна і захисника України.

Іван Михайлович у своєму виступі сказав, що дуже сумно відвідувати такі заходи, і завжди з життя ідуть найкращі воїни, патріоти, хлопці, які своє життя віддали за наш мир. Подякував мамі загиблого Марії Пацино, що син виявив бажання іти і захищати рідну Україну.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне