Новини

День пам’яті героїв Крут

Розділ Новини
29 січня 2023
Перегляди: 37
Шановні земляки!
Сьогодні, 29 січня, українська громадськість відзначає день пам’яті героїв Крут. Подвиг студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну. Вони призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України, що дало можливість евакуювати уряд Української Народної Республіки і продовжити переговори, які завершилися підписання Брестського миру.
Згадаймо мужність молодих людей, які мріяли і боролися за сильну Українську державу. Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи.
Слава Україні!
Героям Слава!
На зображенні може бути: текст
 
 

ВЕРХОВИНЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ, ЯКИЙ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ

Розділ Новини
28 січня 2023
Перегляди: 53
ВЕРХОВИНЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ, ЯКИЙ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ
Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили ще одного молодого та мужнього Захисника - АНДРІЯ БОЩУКА, уродженця с.Бистрець.
Траурну колону люди зустрічали на колінах, освічуючи останню дорогу АНДРІЯ лампадками. А вже біля стели Герої Небесної Сотні, в селищі Верховина, священослужителі відправили панахиду за загиблим Воїном. Віддати останню шану Захиснику до стели прийшли керівництво району та громад, десятки верховинців, військовослужбовці, друзі та найрідніші люди.
Військовослужбовець АНДРІЙ показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості та відваги. Він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна віддавши молоде життя за наше вільне майбутнє у Незалежній Україні.
Неможливо підібрати слова, які б зараз змогли заспокоїти згорьовану родину Героя. Схиляємо перед Вами голови у глибокій скорботі. Приносимо щирі співчуття батькам та всім родині.
Спочивай з миром, дорогий наш Герою АНДРІЮ БОЩУКУ.
Герої не вмирають, вони вічно живуть у наших серцях.
Вічна пам'ять і вічна слава Герою.

Сьогодні Україна і світ відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Розділ Новини
27 січня 2023
Перегляди: 59

Сьогодні Україна і світ відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня – скорботна дата. У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту ‒ однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя.

Трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни ‒ це скорботний урок для всього людства, застереження про небезпеку расизму, ненависті й нетерпимості, який завжди нагадуватиме про страшні наслідки одержимої ідеології, яку сповідували прихильники нацизму. Через жахи гетто і нацистських таборів смерті пройшла безкінечна кількість чоловіків, жінок, дітей, і лише деяким з них вдалося вижити. Ті, хто лишилися в живих, самим своїм життям несуть нам найважливішу думку: про тріумф людського духу. Вони є живим підтвердженням того, що тиранія, навіть якщо вона виникає, ніколи не святкуватиме перемогу.

У День скорботи та пам’яті ми схиляємо голови перед тими, чиї житті забрали страшні події тих часів та згадуємо українців, які всіма способами намагалися їм допомогти, і нерідко платили за це своїм життям. Приєднуємося до загальної печалі й прагнемо співчувати болю та втраті, ім’я якої Голокост.

Вічна пам’ять усім жертвам Голокосту!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне