Новини

Святиня на честь молодого Героя України - Петра Федорчука у Шибеному

Розділ Новини
18 жовтня 2022
Перегляди: 92
Святиня на честь молодого Героя України - Петра Федорчука у Шибеному
Каплицю збудовано на території відділу прикордонної служби «Шибене» 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого О.Пилькевича Західного РУ ДПС України на спомин про молодого героя з Верховинщини Петра Федорчука, який віддав життя за Україну та посмертно отримав звання «Героя України».
Обряд відслужив настоятель Храму Усікновення голови Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана села Зелене о.Микола Будзан.
На освячення каплички запрошено голову районної ради Юрія Філипчука, першого заступника голови районної державної адміністрації Світлану Уршеджук, голову Зеленської сільської ради Володимира Феркаляка та жителів громади.

Війна забирає сильних духом Героїв

Розділ Новини
18 жовтня 2022
Перегляди: 43
Війна забирає сильних духом Героїв
Гуцульщина в скорботі зустріла свого сина, справжнього патріота, полеглого 44-річного Віктора ІВАНОВА, життя якого обірвалося на Донеччині.
Жителі району з невимовним смутком, живим коридором на колінах, зустріли похоронний кортеж Віктора Іванова, який загинув, захищаючи від російського окупанта нашу рідну державу.
ВІКТОР - до останнього був вірний військовій присязі. Адже тільки справжні сини України, не замислюючись, стають на захист рідної землі.
Військовослужбовець ще багато корисного міг зробити у цьому житті та на жаль доля склалася зовсім по іншому - громада втратили мужнього сина України. 14 жовтня перестало битися серця мужнього захисника і хороброго воїна ВІКТОРА.
Сьогодні, 18 жовтня у Верховині біля Стели Героїв Небесної Сотні Героя ВІКТОРА провели в останню путь представники влади, побратими, рідні, близькі, друзі, сусіди та всі небайдужі, хто віддав шану відважному воїну. Священнослужителі району відправили поминальну панахиду.
Ми у вічному боргу перед Захисником та родиною полеглого ГЕРОЯ ВІКТОРА.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого воїна - Героя.
Дай Боже Вам сили пережити горе втрати рідної людини.
Спочивай з миром.
Вічна пам'ять ВІКТОРУ ІВАНОВУ .
Чин похорону відбудеться завтра, 19 жовтня об 11 годині в с. Криворівня

Верховинщина відзначила День захисників і захисниць та 80-ту річницю створення Української Повстанської АрміЇ

Розділ Новини
14 жовтня 2022
Перегляди: 46
Сьогодні, у величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці Верховинщина відзначила День захисників і захисниць та 80-ту річницю створення Української Повстанської Армії.
Вшановуючи пам’ять Героїв України, начальник РВА Василь Бровчук та голова районної ради Юрій Філипчук поклали квіти до могили Воїнам УПА та пам’ятних знаків загиблим захисникам України.
У рамках заходів відкрито меморіальну Стеллу героям Верховинщини «Воїнам, загиблим за волю України». Ми пам’ятаємо кожного, хто відав своє життя за нашу свободу, за наше майбутнє, за нашу незалежність. Схиляємо голови і розділяємо разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. Дякуємо за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Наш народ ніколи не забуде кожного й кожну. Пам’ятаймо про наших Героїв, які допомагають нам тримати прапор свободи!
Священики відслужили чин панахиди за Героями, які віддали своє життя за нашу державу.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне