Новини

Верховина вшанувала Героїв Небесної Сотні

Розділ Новини
20 листопада 2020
Перегляди: 12
Сьогодні, 20 листопада 2020 року, у селищі Верховина біля Стелли Героїв Небесної Сотні проведено віче з нагоди Дня Гідності та Свободи з дотриманням протиепідемічних обмежень згідно чинного законодавства.
У заході взяли участь голова районної ради Іван Шкіндюк, голова райдержадміністрації Василь Бровчку, голова Верховинської ОТГ Василь Мицканюк та громадськість краю.

відбудеться Віче з нагоди Дня Гідності та Свободи

Розділ Новини
19 листопада 2020
Перегляди: 10
20 листопада 2020 року біля Стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина відбудеться Віче з нагоди Дня Гідності та Свободи. Початок о 12.00 год.
Захід буде проведено з дотриманням протиепідемічних обмежень згідно чинного законодавства. Запрошуємо громадськість долучитися до заходу в захисних масках.

Дорогі студенти Верховинщини!

Розділ Новини
17 листопада 2020
Перегляди: 9
Щиро вітаємо вас з Днем студента!
Студенти завжди вирізнялися прагненням до національного відродження та утвердження української державності. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у громадських перетвореннях значною мірою залежить майбутнє рідного краю.
Сьогодні Верховинщина потребує молодих, креативних, талановитих і патріотично налаштованих фахівців. Ви – надія соціально-економічного розвитку та духовного збагачення регіону, і вже найближчим часом поповните лави молодих фахівців на підприємствах, в установах та організаціях. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі