Новини

Голова районної ради Іван Шкіндюк зустрівся із начальником служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василем Буджаком

Розділ Новини
04 листопада 2019
Перегляди: 5

Голова районної ради Іван Шкіндюк зустрівся із начальником служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василем Буджаком.

Обговорили питання стану та будівництва доріг у наступному 2020 році.

Шановні працівники соціальної сфери району!

Розділ Новини
01 листопада 2019
Перегляди: 5

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів району, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі.

Ми впевнені, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання і великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших краян.

Керуючий виконавчим апаратом районної ради Роман Ванівський взяв участь в урочистих заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Розділ Новини
01 листопада 2019
Перегляди: 6

Саме працівники цієї сфери вирішують соціальні проблеми населення, сприяють створенню належних, безпечних умов праці, надійному захисту від безробіття та бідності, піклуються про інвалідів, сиріт, одиноких і немічних, підтримують знедолених у старості й хворобі.

Напередодні професійного свята у залі зібралися представники служб у Верховинському районі – управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі