Новини

Голова районної ради взяв участь у роботі колегії

Розділ Новини
03 серпня 2021
Перегляди: 24
Сьогодні, голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у роботі колегії, яку провів голова районної державної адміністрації Василь Бровчук. На засіданні розглянуто питання:
- про підсумки виконання бюджету району за перше півріччя 2021 року;
- про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2021 року ;
- про проведення вакцинальної кампанії проти гострої респіраторної хвороби COVID – 19.
- про стан підготовки до святкування 30-річниці Дня Незалежності України.
В ході колегії директор КНП "Верховинський ЦПМСД" Світлана Шкіряк поінформувала про хід виконання окремого доручення голови облдержадміністрації від 02.06.2021 року №14/0/10-21/01-129 щодо проведення в районі вакцинальної кампанії проти гострої респіраторної хвороби COVID – 19.
Станом на 03 серпня впродовж вакцинальної кампанії, такими вакцинами як: «CoronaVac», «AstraZeneca», «Pfizer» та «Moderna» здійснено щеплень 1301 особі від гострої респіраторної хвороби COVID – 19, з них 682 особи ревакциновано.
У Верховинському районі працює центр вакцинації населення від COVID-19 та 4 пункти вакцинації:
КНП"Верховинський ЦПМСД"
Зеленська АЗПСМ, як структурний підрозділ КНП"Верховинський ЦПМСД" Верховинської селищної ради
КНП «Яблуницька АЗПСМ»
КНП «Білоберізька АЗПСМ» Білоберізької сільської ради
Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення по кожному із винесених на порядок денний засідання колегії питань.
На завершення колегії Василь Петрович наголосив всім керівникам на проведенні інформування серед колег щодо роботи центру вакцинації, який працює без вихідних. «Питання масової вакцинації населення від COVID-19 зараз найбільш актуальне. Вберегтися від нових штамів COVID-19 та не допустити масового поширення коронавірусу – наше основне завдання.
 
 
 

Святкування Дня села Кривопілля

Розділ Новини
03 серпня 2021
Перегляди: 47
Голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук взяли участь у святкуванні Дня села Кривопілля, яке розпочалося з Архієрейської Божественної Літургії у Церкві Святого пророка Іллі Владикою Юліаном, єпископом Коломийським і Косівським. Після урочистих привітань кривопільської громади керівництвом району розпочалася концертна програма.
 
 
 
 
 
 

Духовна діяльність, популяризація та збереження традицій на території Гуцульського краю

Розділ Новини
02 серпня 2021
Перегляди: 24

Голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, заступник Верховинського селищного голови Ярослав Кікінчук взяли участь у зустрічі з владикою Юліаном, єпископом Коломийським і Косівським та головою Товариства «Гуцульщина» Дмитром Стефлюком, на якій обговорено духовну діяльність, популяризацію та збереження традицій на території Гуцульського краю. Під час зустрічі Дмитро Стефлюк вручив Юліану - правлячому єпископу Коломийської єпархії ПЦУ медаль «За особливі заслуги перед Гуцульщиною» та провів для присутніх огляд – екскурсію «Гуцульської Світлиці», що розташоване у селищі Верховина.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне