Новини

Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника і захисниці України, 80-та річниця створення УПА та День Українського козацтва

Розділ Новини
14 жовтня 2022
Перегляди: 21
14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника і захисниці України, 80-ту річницю створення УПА та День Українського козацтва. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших захисників.
Цей день поєднав невмирущі християнські та славетні героїчні традиції українського народу, став символом нерозривного зв’язку усіх поколінь, хто обороняв та сьогодні обороняє нашу рідну землю.
Сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок, та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.
Ми згадуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю Героїв – захисників української землі, з болем у серці вшановуємо пам’ять всіх нескорених українців – захисників Вітчизни, які поклали свої голови на вівтар нашої перемоги.
Шановні захисники та захисниці України! Дякуємо вам за відданість країні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!
Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Вшанування загиблих Героїв

Розділ Новини
14 жовтня 2022
Перегляди: 26
Напередодні державного свята Дня захисника і захисниць України керівництво району спільно з представниками Верховинського ТЦК та СП та місцевою владою відвідали родини загиблих захисників України.

Високопосадовці завітали на Верховинщину

Розділ Новини
08 жовтня 2022
Перегляди: 49
Високопосадовці завітали на Верховинщину
07 жовтня, відбулася непересічна подія для Верховинського району в який завітала делегація з високоповажних гостей, а саме: - міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета і міністрів та заступників міністрів освіти Польщі, Чехії, Естонії, Латвії, Литви, яку зустрічали голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, директор департаменту освіти і науки ОВА Віктор Кімакович, ректор Прикарпатського Національного університету ім.В.Стефаника Ігор Цепенда, керівники району та територіальної громади
З метою детального аналізу та моніторингу навчання школярів гірських територій під час воєнного стану зустріч делегації відбулася на базі Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського Верховинської селищної ради. Високопосадовців зустрічали - директорка навчального закладу Лілія Стефурак разом із учнями ліцею по особливому урочисто - із короваєм та з гуцульською привітністю.
Далі поважні гості оглянули навчальний заклад, облаштоване укриття, шкільний музей, класні приміщення та відвідали навчальний процес.
Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своїй промові відзначив, що саме освітянами проводиться надзвичайно відповідальна та потужна робота, результатом якої є високі досягнення у всіх галузях науки наших талановитих дітей, які стають справжніми патріотами, гідні сини і дочки нашої країни, які в майбутньому будуть відновлювати країну і творити нашу нову історію.
На завершення візиту приємним подарунком став новий шкільний автобус, який міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет вручив Верховинській громаді для забезпечення потреб підвозу учнів.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі