Новини

Відбулись змагання з гірськолижного спорту

Розділ Новини
29 січня 2024
Перегляди: 16
Відбулись змагання з гірськолижного спорту
Вчора, 28 січня 2024 року в селі Ільці урочище «Запідки» проведено змагання з гірськолижного спорту «Відкрита першість обласної дитячо-юнацької спортивної школи», які проводяться щорічно з метою формування у дітей та молоді здорового способу життя.
До юних спортсменів та усіх присутніх звернувся голова районної ради Юрій Філипчук та акцентував увагу на тому, що дані змагання покликані об’єднати найкращих юних спортсменів із зимових видів спорту та повинні проводитись кожного року за найвищими спортивними стандартами. А також вручено 10 комплектів гірськолижного спорядження, яке придбано за кошти обласного бюджету по програмі розвитку фізичної культури і спорту Верховинського району. На останок всім учасникам вручені нагороди.
 
 
 
 
 
 
 
 

29 січня День пам’яті Героїв Крут

Розділ Новини
29 січня 2024
Перегляди: 16

29 січня День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні ми віддаємо шану та з глибокою повагою згадуємо кілька сотень ще зовсім юних хлопців – київських студентів, юнкерів, гімназистів, які у бою біля станції Крути проявили самопожертву, відвагу та незламність. Вони стали легендою для наступних поколінь, тих, хто боровся за українську державність.
У бою під Крутами, який затримав більшовицький наступ на Київ у 1918 році, вирішувалася доля молодої української держави. Цей бій став символом героїзму української молоді у національно-визвольній боротьбі за незалежність України.
Подвиг молодих Героїв Крут став прикладом для захисників України в сучасній російсько-українській війні. Пройшло вже понад 100 років, але ми знову боремося з російською навалою. Як і тоді, нині росія намагається знищити українську націю. Та ми вистоїмо і віримо, що цього разу наші українські воїни завершать справу Героїв Крут.
Щира вдячність усім, хто нині виборює наше право жити у вільній країні на своїй землі.
Пам’ятаймо героїчний подвиг безстрашної молоді під Крутами. Підтримуймо тих, хто бореться за Україну сьогодні!
Вічна пам’ять Героям Крут!
Слава Україні!

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Розділ Новини
29 січня 2024
Перегляди: 12
27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
Саме 27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті Аушвіц-Біркенау.
Жертвами Голокосту стали 6 мільйонів євреїв, з яких близько 1,5 мільйона були з території сучасної України та величезна кількість представників інших національностей.
Зберігаючи пам'ять про страшні події Голокосту, ми вшановуємо жертв і визнаємо важливість збереження історії для того, щоб уникнути повторення подій в майбутньому. Разом із світом висловлюємо скорботу та вдячність тим, хто встояв і продовжує стояти проти несправедливості та нетерпимості. Українці й досі борються за створення світу, де кожна людина може жити в гідності та мирі.
У цей день скорботи і пам’яті згадаймо у молитві усіх тих, хто стали жертвами нещадних геноцидів.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне