Новини

Розпочато позачергову п'яту виїзну сесію Верховинської районної ради

Розділ Новини
18 лютого 2021
Перегляди: 35

Розпочато позачергову п'яту виїзну сесію Верховинської районної ради. Розпочато сесію з виконання Державного Гімну та хвилиною мовчання. В сесії під керівництвом голови районної ради Юрія Філипчука беруть участь 16 депутатів. Також в роботі сесії беруть участь депутати Івано-Франківської обласної ради - Мирослава Корнелюк, Сергій Басараб та Дмитро Сіреджук.

Про скликання позачергової п’ятої виїзної сесії районної ради VІІІ демократичного скликання

Розділ Новини
16 лютого 2021
Перегляди: 140
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 
від ___15 лютого__2021 р. №___6-р____
селище Верховина
 
Про скликання позачергової
п’ятої виїзної сесії районної
ради VІІІ демократичного скликання
 
На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
 
1. Скликати позачергову п’яту виїзну сесію районної ради VІІІ демократичного скликання в м.Івано-Франківську на площі біля адмінбудівлі Івано-Франківської обласної ради та обласної державної адміністрації, (вул.Грушевського, 21) 18 лютого 2021 року (початок роботи о 12.00 годині) з наступним порядком денним:
1) Про звернення районної ради щодо незабезпеченості коштами на утримання районних рад області.
2) Різне.
 
2. На сесію районної ради запросити: голову райдержадміністрації, представників ЗМІ.
 
3. Виконавчому апарату районної ради забезпечити проведення сесії районної ради з дотриманням санітарно-гігієнічних норм відповідно до чинних нормативних документів МОЗ та рекомендації Всесвітньої ООЗ.

В Україні сьогодні, 15 лютого, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Розділ Новини
15 лютого 2021
Перегляди: 29
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено згідно з Указом Президента від 11 лютого 2004 року.
Ця дата вибрана не випадково: 15 лютого 1989 року завершилась радянська військова інтервенція в Афганістані. Через горнило тієї війни пройшли 160 тисяч українців, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок.
Окрім афганської, за часів СРСР, українські військові брали участь і в інших локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав - вони виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку на острові Куба та в інших «гарячих» точках.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі