Новини

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Верховинщини!

Розділ Новини
09 листопада 2020
Перегляди: 12
Щиросердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!
Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею ви звеличуєте нашу Гуцульщину та рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.

«Гуцульщина», «Дідо Иванчік», «Рік у віруваннях гуцулів, «Гуцульська спадщина», «Вакації у Дзядзя» – безцінні книги для музею

Розділ Новини
03 листопада 2020
Перегляди: 19
На книжкову полицю Верховинського музею книги про гуцулів і Гуцульщину, який створюється у Верховині, надійшли нові видання. Їх офірував редактор журналу «Гуцульщина" та «Гуцульського калєндаря» Роман Клим з Верховини.
Книги «Дідо Иванчік» (2012р.), «Рік у віруваннях гуцулів» (2009р.) Петра Шекерика-Доникового, а також «Вакації у Дзядзя» (2017р.) Теофіля Кисілевського видані у редакції журналу (видавництві) «Гуцульщина». Праця з життя і творчості гуцулів Івана Сеньківа «Гуцульська спадщина» побачила світ у видавництві «Друк Арт» 2014 року у Чернівцях. Ну а фотоальбом «Гуцульщина» під редакцією Уляни Старосольської видано нашими братами-гуцулами у діаспорі – Українським Гуцульським Товариством «Черемош», Філадельфія, 1988 рік.

Дякуємо депутатам за працю. А далі – невпинний рух уперед

Розділ Новини
22 жовтня 2020
Перегляди: 19
Сьогодні проведено урочисту XXXIV сесію Верховинської районної ради сьомого демократичного скликання.
Голова районної ради Іван Шкіндюк щиро подякував депутатському корпусу, виконавчому апарату ради, керівництву райдержадміністрації за плідну працю у вирішенні питань соціально-економічного та культурно-духовного розвитку Верховинщини.
– Незважаючи на те, що район більш як на 90 відсотків дотаційний, – підкреслив Іван Юрійович, – ми постійно дбали про наповнення районного бюджету, з якого на соціально-економічний розвиток населених пунктів щороку виділялися кошти. За п’ять років на соціально-економічний розвиток населених пунктів району виділено і профінансовано 12 167,9 тис. грн.
Районна рада внесла вагомий вклад у збереження та пропагування автентичної культури і мистецтва Гуцульщини. Дні гуцульської культури і мистецтва об’єднували Україну у багатьох обласних центрах нашої держави. Ми започаткували і проводили Фестивалі унікальної гуцульської убирі. Започатковано та проведено два міжнародні фестивалі «ВІА КАРПАТІЯ» у Криворівні та Верховині. Наш альманах «Писанка» про унікальну гуцульську культуру, літературу і мистецтво гуцулів читають в Україні і світі.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі