Новини

Проведено урочисту дванадцяту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання головою районної ради Юрієм Філипчуком

Розділ Новини
09 грудня 2021
Перегляди: 25
Проведено урочисту дванадцяту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання головою районної ради Юрієм Філипчуком.
Голова районної ради Юрій Філипчук та голова районної державної адміністрації Василь Бровчук вручили вітальні листівки з нагоди Дня народження депутатам районної ради: Михайлу Нечаю, Андрію Зеленчуку.
Керівники вручили Грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування депутатам районної ради: Михайлу Нечаю, Іванні Русняк, Андрію Зеленчуку, Марії Мартищук, Ользі Дзюбак. Володимиру Кавінському – начальнику відділу комунального майна, правового та кадрового забезпечення виконавчого апарату районної ради;
секретарю Зеленської сільської ради Любові Зітинюк, старості Бистрецького старостинського округу Зеленської сільської ради Галині Тануляк, начальнику відділу Зеленської сільської ради Іванні Півнюк.
Голова районного комітету профспілки працівників державних установ Парасковія Рашковська привітала всіх присутніх зі святом та вручила грамоти керуючій справами районної ради Світлані Ілійчук, начальнику відділу організаційного забезпечення, діяльності ради, її постійних комісій, депутатів та зв’язків із громадськістю виконавчого апарату районної ради Наталії Сапріянчук.
Перш ніж розпочати роботу 12 сесії - священник ПЦУ церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» села Криворівня Іван Рибарук виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України та на добру працю.
На розгляд дванадцятої сесії районної ради було внесено 2 питання:
1. Про звіт голови районної ради. Доповідав: Юрій Філипчук – голова районної ради.
2. Інформація начальника Верховинського районного відділення поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Верховинського району протягом 2021 року. Доповідав: Богдан Сокол – начальник Верховинського районного відділення поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області
Із зазначених питань прийняті рішення.

День місцевого самоврядування

Розділ Новини
07 грудня 2021
Перегляди: 34
День місцевого самоврядування
Сьогодні в приміщенні будинку культури в селі Ільці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування, які організувала Верховинська селищна рада. З привітанням до присутніх звернувся голова Верховинської селищної ради Василь Мицканюк, який зазначив, що це свято не лише депутатів і тих, хто працює в органах місцевого самоврядування, а й усіх громадян України, бо вони також зацікавлені в розвитку самоврядування. Голова селищної ради відзначив грамотами та подяками за нелегку, відповідальну працю депутатів селищної ради, працівників установ та організацій, які функціонують на території селища. В заходах взяли участь перший заступник голови Верховинської районної державної адміністрації Світлана Уршеджук,керуюча справами Верховинської районної ради Світлана Ілійчук, селищні депутати, запрошені.
Світлана Ілійчук зазначила , що місцеве самоврядування є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади та вручила грамоти кращим працівникам апарату селищної ради та депутатам селищної ради.
Для всіх присутніх учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт.
 
 
 
 
 
 

Привітання з Днем місцевого самоврядування!

Розділ Новини
07 грудня 2021
Перегляди: 31

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

 З цим професійним святом я радий привітати  усіх працівників селищної та сільських рад Верховинського району.

 З нагоди Свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю,  високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.

 Щиро бажаю  усім міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку нашого гуцульського краю!

 З повагою,

Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, Остеоспермум та текст

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі