Новини

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Розділ Новини
18 травня 2020
Перегляди: 209

Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

Український інститут національної пам'яті публікує матеріали та архівні фото, присвячені цій темі : https://old.uinp.gov.ua/…/u-seredu-18-travnya-den-pamyati-z…

Інструкція для безробітних під час карантину: виплати, субсидії, онлайн-облік, часткове безробіття

Розділ Новини
12 травня 2020
Перегляди: 415

В уряді очікують істотне збільшення безробітних з квітня у зв'язку зі спрощенням процедури реєстрації. Кошти на виплату допомоги передбачені в Держбюджеті-2020. Про це повідомив міністр економіки Ігор Петрашко. На час карантину через коронавірус центри зайнятості відвідувати не потрібно, а встати на облік можна дистанційно. «Слово і діло» розбиралося, для кого та які передбачені виплати, як подавати документи та що таке допомога з часткового безробіття роботодавцям.

Виплати з першого дня реєстрації

Оскільки фактично без доходу залишилась велика кількість людей, потрібні були швидкі зміни в процесі реєстрації безробітних, щоб вони мали змогу отримувати виплати. Наприкінці березня парламент ухвалив законопроект, спрямований на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням COVID-19.

Згідно з цим законом Державному центру зайнятості надано право визначати особливості реєстрації, перереєстрації, надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги з безробіття, відмінні від встановленого порядку.

Допомога з безробіття призначається з першого дня надання статусу безробітного. Після подання заяви не застосовується семиденний період для активного пошуку роботи. Людина не зобов'язана протягом 7 днів відвідувати співбесіди з роботодавцями, а відразу отримає статус безробітного.

Виплата допомоги з безробіття може здійснюватися без особистого відвідування безробітним центру зайнятості.

Яка сума допомоги з безробіття?

По-перше, тим, хто стояв на обліку в центрах зайнятості до запровадження карантину, збережуть відповідні виплати.

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 75-річницю перемоги над нацистами у Другій світовій війні

Розділ Новини
08 травня 2020
Перегляди: 400

Друга світова війна – найкривавіший воєнний конфлікт. За даними Українського інституту національної пам’яті, в ході війни загинуло від 50 до 80 мільйонів чоловік. Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців, особливо демографічні – від 8 до 10 мільйонів осіб.

8 та 9 травня Українці згадують жертв Другої світової війни, вшановують пам’ять всіх, хто ціною власного життя досяг перемоги над нацизмом.

Схилимо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захищали рідну землю, віддамо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.

Бажаємо всім злагоди у суспільстві, взаєморозуміння між народами, надійного майбутнього для нашої рідної України. Нехай Янгол Миру оберігає Вас!

Пам’ятаємо. Перемагаємо!

Голова районної ради
Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації
Василь Бровчук

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне