Новини

День українського добровольця

Розділ Новини
14 березня 2023
Перегляди: 14
День українського добровольця
Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.
Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини.
Нині добровольцем став увесь український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги.
Схиляємо голови у пам’ять про Героїв-добровольців, які стали на захист України та віддали своє життя за наше світле та вільне майбутнє.
Слава нашим добровольцям!
Слава Україні!

День Державного Гімну

Розділ Новини
10 березня 2023
Перегляди: 22
Шановні жителі Верховинського району!
Сьогодні, 10 березня, в Україні відзначається День Державного Гімну.
Саме цього дня у 1865 році вперше пролунав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна».
Відтоді він став символом боротьби українського народу за незалежність.
Нині ж, коли українці крок за кроком звільняють свою землю від окупанта та захищають цінності європейської демократії, Державний Гімн України лунає в усіх куточках світу на знак підтримки й поваги до мужності та незламності українського народу !
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: текст

209-а річниця від дня народження національного пророка

Розділ Новини
09 березня 2023
Перегляди: 29
Шановні краяни!
У ці березневі дні минає 209-а річниця від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.
У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Це слово стояло в обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави.
Ім’я славетного поета давно стало символом нашої нації. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.
Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби, дорогу служіння рідному народові. Ім´я славетного поета давно стало символом нашої нації. Його думи й полум´яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі.
Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього.
Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі. Добра вам! І хай щастить нам усім!
Слава Україні!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне