Новини

Розпочався новий 2022 рік, а з ним – і кампанія декларування посадовців.

Розділ Новини
21 січня 2022
Перегляди: 8
Розпочався новий 2022 рік, а з ним – і кампанія декларування посадовців.
☝ Перелік важливих посилань, які можуть стати вам у нагоді протягом цієї кампанії декларування:
📍 Порядок заповнення декларації: повноцінна заюстована інструкція про те як правильно заповнювати кожен пункт декларації bit.ly/3pFRwkA
📍 Контакт-центр НАЗК: якщо у вас виникли проблеми під час заповнення декларації ви також можете зателефонувати за номером +38(044) 200–06–94.
📍 Технічна підтримка: якщо під час заповнення декларації виникнуть технічні проблеми, то ви можете звернутися на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та надіслати скріншот помилки.
❗️ Нагадуємо, що цього року колишні посадовці, які звільнилися з публічної служби у 2021 році, повинні востаннє подати щорічну декларацію.

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Розділ Новини
21 січня 2022
Перегляди: 8

В Україні, зокрема, на Прикарпатті різко збільшується кількість хворих та нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

З метою недопущення розповсюдження хвороби COVID-19 голова районної державної адміністрації Василя Бровчук провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Юрій Філипчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук та члени комісії.

У Верховині на співочому полі відбувся Регіональний фестиваль «Гуцульська коляда» -2022.

Розділ Новини
14 січня 2022
Перегляди: 24
У Верховині на співочому полі відбувся Регіональний фестиваль «Гуцульська коляда» -2022.
Цьогоріч у фестивалі коляди взяли участь колядники з Івано-Франківської області та гості з Чернівецької і Закарпатської областей та колядницькі партії Верховинського району.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі