Новини

Про утворення конкурсних комісій з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад

Розділ Новини
06 грудня 2019
Перегляди: 3
 
   


УКРАЇНА

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____________________________________________________________________________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від ___06 грудня__ 2019р №__194-р_

селище Верховина

 

Про утворення конкурсних комісій з

проведення конкурсів на заміщення

вакантних посад головного лікаря

Комунального некомерційного підприємства

«Верховинський центр первинної

медико-санітарної допомоги» та головного

лікаря (директора) комунального

некомерційного підприємства «Комунальне

некомерційне підприємство «Яблуницька

амбулаторія загальної практики сімейної

медицини»

 

 

Відповідно до Кодексу Законів про працю України, статті 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішень Верховинської районної ради від 05.03.2015 року «Про управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району», від 15.07.2015 року «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Верховинського району», на виконання розпорядження голови районної ради від 14.11.2019 року №185-р «Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги», головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» та формування конкурсної комісії для проведення конкурсів» та враховуючи всі подані пропозиції згідно чинного законодавства:

  1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги» згідно додатку 1.
  2. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» згідно додатку 2.
  3. Конкурсним комісіям не пізніше ніж протягом трьох днів після формування її складу оприлюднити на офіційному веб-сайті районної ради оголошення про проведення конкурсу.
  4. Конкурсним комісіям провести конкурси у порядку та відповідності до вимого чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради І.Маківничука.

 

 

 

Заступник голови районної ради                                              Іван Маківничук

 

Scholarship в Україні" триває ІV конкурс

Розділ Новини
29 листопада 2019
Перегляди: 12

В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн. 
Мета даного конкурсу - підвищення фінансової грамотності української молоді.

Інформація щодо конкурсу:
Це вже IV конкурс для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

В межах цього конкурсу "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця також отримають заохочувальні грошові призи.

 

Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:

  1 грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant
  2 грант - https://banker.ua/grant/ 
  3 грант - https://maanimo.com/scholarship  

 

Участь у конкурсі безкоштовна.

 

Роботи приймаються до 20.12.2019 р.

 

Проект "Scholarship в Україні" підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 40 ВУЗів, громадські організації та онлайн ЗМІ.

Тіні забутих предків: ватра фільмів Івана Дроняка

Розділ Новини
23 листопада 2019
Перегляди: 35

22 листопада в актовій залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено кіномистецький фестиваль «Тіні забутих предків: стежками фільмів Івана Дроняка». Перед початком заходу діяла виставка декоративно-ужиткового мистецтва, яку підготували Роман Бортейчук та Галина Кутащук.


Щороку ми проводимо у Верховині кіномистецькі фестивалі під назвою «Тіні забутих предків», на яких зосереджуємо увагу краян та гостей Гуцульської столиці на одному з фільмів, які знімалися на Гуцульщині чи привертають увагу глядачів до унікального регіону Карпат – Гуцульщини. Цьогоріч ми поставили собі за мету повести верховинців та гостей краю у світ кіно, яке творить упродовж більше 40 років, а у галузі культури працює 60 років, подвижник кіномистецтва на Гуцульщині, славний патріот Гуцульської землі Іван Дроняк з села Яблуниця. Це вже людина-легенда, яка шість десятиліть наполегливої, сумлінної і самовідданої праці віддала розвитку культури і мистецтва Верховинщини.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне