Новини

Центр безпеки громадян у Зеленській сільській раді

Розділ Новини
29 листопада 2023
Перегляди: 19
Центр безпеки громадян у Зеленській сільській раді
Вчора, 28 листопада у Зеленській сільській раді розпочав свою роботу Центр безпеки громадян. В урочистому відкритті Центру взяли участь заступник голови обласної військової адміністрації Богдан ФУТЕРКО, голова Верховинської районної ради Юрій ФІЛИПЧУК, начальник Головного Управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир ЧЕРНЕЦЬКИЙ, заступник начальника Головного Управління Національної Поліції Роман ЗІНЯК, перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана УРШЕДЖУК, голова Білоберізької сільської ради Дмитро ІВАНЮК, голова Верховинської селищної ради Василь МИЦКАНЮК, начальник Верховинського районного відділу ДСНС Михайло ПОЛОЗ, начальник районного відділу національної поліції Богдан СОКОЛ, настоятель храму Усікновення Голови Івана Хрестителя в с. Зелене отець Микола БУДЗАН, начальник відділу прикордонної служби «Шибени» Ярослав ЯСІНСЬКИЙ, депутати Зеленської сільської ради, приватні підприємці, меценати та жителі Зеленської громади.
До новоствореного Центру безпеки входить місцева пожежна охорона та поліцейська станція, які будуть обслуговувати шість населених пунктів громади: Бистрець, Дземброня, Топільче, Явірник, Буркут та Зелене, в яких проживає майже дві тисячі мешканців.
Відкриття даного центру стало можливим завдяки коштам Івано-Франківської обласної ради, Зеленської сільської ради, а також долучилися і місцеві приватні підприємці, а до чергування будуть залучені троє місцевих добровольців, для яких тут створені належні побутові умови.
Автомобіль, спеціальний одяг та обладнання для потреб підрозділу передало Головне управління ДСНС в області. Слід зазначити , що такий осередок безпеки є необхідними, адже найближча пожежна частина знаходиться на відстані майже 30 км., а час прибуття зважаючи на гірську місцевість - близько 40 хв., зараз його вдасться скоротити вдвічі, а це врятоване життя та майно місцевих жителів. Це вже третій Центр безпеки на території Верховинського району, раніше запрацювали такі центри в селах Білоберізка та Яблуниця Білоберізької сільської ради. Цього ж дня у Зеленському ліцеї відкрито Клас безпеки, що став першим у районі. Його облаштували згідно вимог, щоб учні могли здобувати важливі знання та удосконалювати практичні навички з безпеки життєдіяльності.

Верховинщина попрощалися з військовослужбовцем ФОРГІЛЕМ ВАСИЛЕМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ

Розділ Новини
28 листопада 2023
Перегляди: 6
Верховинщина попрощалися з військовослужбовцем ФОРГІЛЕМ ВАСИЛЕМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ
Штаб-сержант Василь Форгіль, уродженець села Красник, проживав у селищі Верховина. До початку повномасштабної війни в січні 2022 року пішов служити за контрактом у Збройні Сили України. Проходив службу у 201 окремому батальйоні територіальної оборони. Захищав рідну землю, рідні Карпати від нещадного ворога.
Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, знайомим померлого військовослужбовця ФОРГІЛЯ Василя Васильовича.
Нехай Господь дасть сили рідним пережити біль утрати.
Вічна пам’ять захисникові України!

Запалімо свічку памʼяті жертвам Голодомору

Розділ Новини
25 листопада 2023
Перегляди: 7
Запалімо свічку памʼяті жертвам Голодомору
У день пам'яті Голодомору відбувався вечір-реквієм "Пам'ятаймо! Єднаймося! Переможемо!" у центральній районній бібліотеці. Опісля духовенство, представники влади, громадськість спільно молилися біля пам'ятного знаку закатованим за волю України та долучилися до акції " Запали свічку".
Цього року вся країна вдруге віддала шану жертвам голодоморів в умовах повномасштабної війни, коли нащадки радянського режиму намагаються повторити страшний геноцид українського народу.
Наш обов’язок – зберегти пам’ять про жахливі події минулого, пам’ять про всіх невинно загиблих і ненароджених.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне