Новини

Загально-єпархіальне паломництво на місці з’явлення Пресвятої Богородиці біля Довбушевої Криниці в урочищі Ґаджина

Розділ Новини
10 серпня 2022
Перегляди: 17
6 серпня 2022 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулось загально-єпархіальне паломництво до місця з’явлення Пресвятої Богородиці біля Довбушевої Криниці, в урочищі Ґаджина, села Бистрець, Верховинського благочиння, де, Архіпастир, у співслужінні численного духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію та Чин Малого освячення води.
Преосвященного Владику з короваєм та привітаннями зустрічали чисельні паломники, які із нетерпінням очікували на приїзд свого Архіпастиря. Далі настоятель Храму Успіння Святої Праведної Анни села Бистрець та Храму Святої Рівноапостольної княгині Ольги села Дземброня митр. прот. Віктор Шица запросив Його Преосвященство очолити святкове богослужіння.
Керуючому Коломийською Єпархією за урочистою Божественною Літургією співслужили: протодиякон Антон Трачук та священнослужителі Верховинського Благочиння
Серед гостей на богослужінні також молились представники районної влади, Зеленської територіально громади, численні паломники.
Після відпусту Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій нагадав, чому дане місце паломництва є святим і яким є християнське розуміння об’явлень Христа, Пресвятої Богородиці та святих.
Під час Богослужіння особливо підносились Молитви за українське військо й за перемогу України над російськими окупантами.
Також Єпископ Юліан подякував усім, хто подолав складний маршрут, щоб взяти участь в Божественній Літургії та всім, хто дбає про цю унікальну Святиню, всім хто щиро молиться за мир і спокій в нашій державі.
Завершилось урочисте богослужіння уставним Многоліттям та Чином Малого освячення води.
Довідка: Храм-Каплиця Пресвятої Богородиці зведена з ініціативи Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Владики Юліана, за підтримки Івано-Франківської обласної ради та влади Верховинської району на горі Ґаджина (1664 м. над рівнем моря) села Бистрець, Верховинського району – на місці, де в ХIХ ст, згідно чисельних письмових та усних свідчень, пастухи побачили видіння Божественної Літургії, на якій були присутні Пресвята Богородиця та Свята Праведна Анна.

Проведено 1 пленарне засідання 17 сесії районної ради

Розділ Новини
29 липня 2022
Перегляди: 39

Проведено 1 пленарне засідання 17 сесії районної ради

 Сьогодні  відбулося І пленарне засідання 17 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук.

Перш ніж розпочати роботу сесії  - священик церкви «Предтечі Івана Хрестителя» присілок Рикалівка села Замагора Михайло Мануляк виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором на території України та благословив присутніх на добру працю.  

           В роботі пленарного засідання взяли участь 14 депутатів районної ради, а також керівники: голова райдержадміністраці – начальник районної військової адміністрації  Василь Бровчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, начальник Верховинського РВ УСБУ Юрій Цебрук, начальник Верховинського районного відділення поліції ГУНП в Івано-Франківькій області Богдан Сокол,Білоберізький сільський голова Дмитро Іванюк, головний інспектор Верховинського районного відділення ГУ ДСНС Сергій Віндик, начальник Верховинського комбінату комунальних підприємств Володимир Мицканюк, редактор районної газети «Верховинські Вісті» Дмитро Кіращук.

З Днем Української Державності!

Розділ Новини
28 липня 2022
Перегляди: 14
З Днем Української Державності!
Від Київської Русі до незалежної України. Наша багатогранна історія, культура та традиції живуть століттями.
Сьогодні Україна — незалежна, сильна, вільна та демократична держава, яка мужньо захищає свої кордони. Ми - невід’ємна частина Європи, сім’ї демократичних держав.
Нашу державність творить український народ. Ми разом будуємо доброчесну владу та справедливе суспільство. Разом даємо відсіч ворогу та обов’язково переможемо.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне