Новини

Віче до Дня Гідності і Свободи

Розділ Новини
21 листопада 2022
Перегляди: 48
Віче до Дня Гідності і Свободи
Сьогодні біля Стелли Героїв Небесної Сотні священнослужителі відслужили подячний молебень за Героїв, які загинули за волю, свободу та незалежність України і військовослужбовців, які зараз боронять нашу державу від російського агресора за участю голови районної державної адміністрації - начальника районної військової адміністрації Василя Бровчука, голови районної ради Юрія Філипчука, селищного голови Василя Мицканюка та представників установ району.
У своєму виступі Юрій Філипчук наголосив, що у цей знаменний і величний день я з гордістю говорю про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
Маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які звільняють українську землю від рашистських окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.
 
 
 
 
 

21 листопада – День Гідності та Свободи

Розділ Новини
21 листопада 2022
Перегляди: 44

21 листопада – День Гідності та Свободи

Це – День вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності і заради майбутнього – відданої самопожертви.

Вісім років українці стверджують своє прагнення жити у демократичній країні, обираючи боротьбу за свободу та незалежність. Сотні наших земляків стали на захист української держави. Є ті, хто навіки залишаться у нашій пам’яті Героями! Низький уклін бійцям, які захищали та нині захищають територіальну цілісність нашої держави. Низький уклін волонтерам, всім тим, хто наближує Перемогу у тилу.

Від щирого серця бажаю усім нам Перемоги та миру, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ.

Вистояли на Майдані - переможемо й російських окупантів!

Слава Україні!

З повагою,

Голова районної ради                                   Юрій ФІЛИПЧУК

16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв'язку

Розділ Новини
16 листопада 2022
Перегляди: 95
16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв'язку
Вітаю з Днем працівників радіо, телебачення і зв'язку усіх підкорювачів українського ефіру. Це професійне свято як тележурналістів і радійників, так і зв'язківців, працівників інтернет-комунікацій, режисерів, операторів, продюсерів. Усіх, хто допомагає нам кожного дня отримувати з ефіру всю доступну інформацію та новини.
Останнім часом ми відчули, наскільки це важливо – залишатись на хвилі України. Бачимо, як російські окупанти в першу чергу намагаються відрізати місцевих мешканців від українського теле- і радіомовлення, від українського Інтернету. Бо правдиві новини та контакт з близькими людьми з вільної території – це теж спротив загарбникам. Що вже казати про таку зброю, як передані телефоном координати скупчень техніки та живої сили ворога.
Звичайно, війна змінила пріоритети телевізійних та радійних журналістів. Ми всі стали суворішими, як і український ефір. Але скільки ж в нас з’явилося нових програм, скільки пісень нового героїчного часу ми слухаємо, як спрагло ловимо новини про перемоги наших славних Збройних Сил. І все це завдяки невтомній роботі 24/7 працівників радіо, телебачення і зв'язку. Тож бажаю їм професійних і життєвих успіхів, невичерпного креативу і найширшої аудиторії слухачів і глядачів.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне