Новини

КНП «Верховинська районна лікарня» отримала кисневі концентратори для боротьби із COVID-19

Розділ Новини
23 лютого 2021
Перегляди: 43

З метою покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я району та завдяки співпраці голови районної ради Юрія Філипчука з депутатами Івано-Франківської обласної ради Дмитром Сіреджуком, Верховинської селищної ради Андрієм Сухарчуком та депутатом Верховинської районної ради, директором КНП «Верховинська районна лікарня" Миколою Ілюком, за сприяння Олександра Шевченка та благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» КНП «Верховинська районна лікарня» отримала кисневі концентратори для боротьби із COVID-19.

Головою районної ради Юрієм Філипчуком підписано тристоронню Угоду про співпрацю

Розділ Новини
22 лютого 2021
Перегляди: 38
Сьогодні 22 лютого, відбулася робоча зустріч голови районної ради Юрія Філипчука з головою Фундації українських гуцулів  Румунії Василем Поповичем, сільським головою (прімарем) Поеніле-де-суб-Мунте (Румунія) - Алексом Кіфа та головою Великобичківської селищної ради Закарпатської області Олегом Бурсою.
В результаті зустрічі було обговорено важливі моменти співпраці в галузі, культури, туризму, медицини, освіти і т.п. та підписано тристоронню Угоду про співпрацю в різних галузях між Верховинською районною радою, сільською радою (прімарією) Поеніле-де-суб-Мунте (Румунія) та Великобичківською селищною радою Рахівського району Закарпатської області.

Відбулася робоча зустріч голови районної ради Юрія Філипчука та депутата Івано-Франківської обласної ради Мирослави Корнелюк

Розділ Новини
22 лютого 2021
Перегляди: 32

Сьогодні 22 лютого, відбулася робоча зустріч голови районної ради Юрія Філипчука та депутата Івано-Франківської обласної ради Мирослави Корнелюк. В ході зустрічі піднімались питання щодо фінансування Верховинського району та можливості відбудови Будинку культури в селищі Верховина, а також проблеми та перспективи соціально-економічного та культурного розвитку Верховинського району.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне