Новини

Відкрито шелтер-центр компактного проживання у селі Буковець Верховинського району

Розділ Новини
21 лютого 2024
Перегляди: 67
Відкрито шелтер-центр компактного проживання у селі Буковець Верховинського району
Сьогодні, 21 лютого на базі пришкільного інтернату Буковецької гімназії відчинив свої двері реконструйований шелтер для внутрішньо переселених осіб.
На відкритті були присутні заступник директора департаменту соціальної політики ОДА Галина Сеник, керівник громадської організації "Громадський центр "Еталон" Леся Аронець, голова Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Валерій Старченко, голова районної державної адміністрації - начальник військової адміністрації Василь Бровчук, голова районної ради Юрій Філипчук, голова селищної ради Василь Мицканюк, староста села Іван Мойсюк, представники підрядної організації, дирекція Буковецької гімназії та депутати.

Сьогодні, 21 лютого, весь світ шанує рідне слово, материнську мову

Розділ Новини
21 лютого 2024
Перегляди: 18
Сьогодні, 21 лютого, весь світ шанує рідне слово, материнську мову
Мова – це про самобутність та ідентифікацію. Мова – це про дивовижні звуки дитинства, які назавше в нашій пам’яті, мова – це про перше кохання і неймовірні юнацькі переживання.
Мова – це про все життя кожного з нас і окремо взятих поколінь.
У час війни наша мова стала потужною зброєю та основним поштовхом до культурного й духовного зростання кожного українця.
Тож бережімо українське слово! Спілкуймось, любімо, співаймо, зізнаваймось у коханні українською .
На зображенні може бути: текст

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Розділ Новини
20 лютого 2024
Перегляди: 28
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні
Сьогодні, Біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина проведено тематичний захід з нагоди 10-ої річниці подій Революції Гідності за участю голів районної державної адміністрації-начальника військової адміністрації Василя Бровчука, голови районної ради Юрія Філипчука, Зеленського сільського голови Володимира Феркаляка, першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, заступників селищного та Білоберізького сільського голів Ярослава Кікінчука, Василя Пилипюка та працівників районних установ і організацій району, а також родин загиблих Захисників України. Небесна Сотня стала нашою біллю, гордістю, нашими сльозами та вдячністю.
Священнослужителі району відправили спільну молитву та вшанували пам'ять усіх Героїв, які віддали життя за свободу і незалежність України. Також, в рамкам віче відбулося освячення банерів загиблим Героям Верховинщини, які полягли в російсько-українській війні.
На завершення тематичного заходу пройшов освітянський флешмоб «Зав’яжи стрічку пам’яті на честь ГЕРОЯ».
Низько схиляємо голови у скорботі та пам’ятаємо усіх Героїв, які боролися за гідність, честь, свободу, право бути українцями та будувати українську державу.
Слава Україні! Героям Слава!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі