Новини

Робоча зустріч міжфракційного депутатського обʼєднання з питань ВПО

Розділ Новини
14 серпня 2023
Перегляди: 37
Робоча зустріч міжфракційного депутатського обʼєднання з питань ВПО
Сьогодні, 14 серпня відбулася спільна зустріч народних депутатів, які представляють Міжфракційне депутатське об’єднання «ВПО України», районної влади, голів селищної та сільської рад, керівників районних установ та представників міжнародних благодійних асоціацій.
Основним питанням порядку денного було обговорення можливості для вирішення конкретних проблемних питань внутрішньо переміщених осіб у Верховинському районі, а також успішний досвід підтримки переселенців.
 
«В Україні налічується близько п’яти мільйонів внутрішньо переміщених осіб, які опинилися перед величезними викликами і проблемами. Щоби допомогти їх вирішити, депутати Верховної Ради міжфракційного об’єднання «ВПО України» поїхали в регіони подякувати місцевій владі за організацію допомоги і порадитися, яку підтримку вони можуть надати, аби люди, які залишилися без домівок, могли жити в нормальних умовах, працевлаштуватися і мати якісні медичні та освітні послуги» — зазначив на початку зустрічі народний депутат співголова Міжфракційного депутатського об´єднання «ВПО України», Максим Ткаченко.
Під час зустрічі обговорили роботу обласної та районної влади зі створення належних умов для забезпечення житлом і роботою внутрішніх переселенців, необхідність удосконалення законодавчої бази. Про можливість пільгових кредитів внутрішнім переселенцям для ведення власного бізнесу, та заохочення роботодавців з працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.
У рамках зустрічі народні обранці ознайомилися з умовами проживання внутрішньо переміщених осіб в Центрі соціально-психологічної допомоги та приміщення хостелу Національного природного парку «Верховинський».
Здійснили робочий візит до КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня» Верховинської селищної ради» та оглянули об’єкт незвершеного будівництва головного корпусу лікарні з метою вивчення питання щодо можливості відновлення робіт з реконструкції даного приміщення з метою розміщення реабілітаційного центру.

Архіпастирський візит Владики Юліана

Розділ Новини
08 серпня 2023
Перегляди: 19
Архіпастирський візит Владики Юліана
07 серпня Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідав Храм Покрови Пресвятої Богородиці присілку Зарви, села Яблуниця Верховинського благочиння.
Владика Юліан у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, читання Акафіста та Чин Малого освячення води.
У святковій літургії взяли участь: голова районної державної адміністрації - начальник районної військової адміністрації Василь БРОВЧУК, голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК, голова Білоберізької сільської ради Дмитро ІВАНЮК та парафіяни.

Шановні військовослужбовці

Розділ Новини
06 серпня 2023
Перегляди: 18
Шановні військовослужбовці!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Повітряних Сил Збройних Сил України.
Ваша самовіддана служба, успішні виконання завдань будь-якої складності, професіоналізм та відповідальний підхід до роботи є прикладом наступних поколінь.
Бажаю вам здоров'я, сімейного затишку, незмінного успіху та чистого неба і найскорішої перемоги України.
Вічна пам’ять і слава військовослужбовцям Повітряних Сил, які не повернулися з бойових вильотів і завдань.
З повагою
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: літальний апарат та текст

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне