Новини

ОГОЛОШЕННЯ про формування списку присяжних для Верховинського районного суду Івано-Франківської області (ПОВТОРНО)

Розділ Новини
08 квітня 2020
Перегляди: 42

Відповідно до вимог ст.64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання №05-13/60/20  від 15.01.2020 року територіального управління державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області, з метою забезпечення належного здійснення судочинства на території Верховинського району, Верховинська районна рада формує список присяжних для Верховинського районного суду Івано-Франківської області.

Присяжними можуть бути громадяни України, що досягли тридцятирічного віку і постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду , а також які відповідають вимогам ст.65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та дали згоду бути присяжними.

Не підлягають включенню до  списків присяжних громадяни:

 1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Усіх бажаючих бути присяжними просимо звертатися до 01 червня 2020 року у Верховинську районну раду за адресою: 78700, смт. Верховина, вул.І.Франка,20 (приймальна районної ради),  тел.2-11-67, 2-23-24 та подати такі документи:

1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Верховинського районного суду Івано-Франківської області (див. зразок).

2. Ксерокопію паспорта громадянина України (1 - 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата).

3. Копія ідентифікаційного коду.

4. Довідка з місця роботи або копія трудової книжки (перша сторінка та сторінка з останнім записом), у разі, якщо особа безробітна.

 

 Стаття 68. Гарантії прав присяжних

1. Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода, розрахована виходячи з посадового окладу судді місцевого суду з урахуванням фактично відпрацьованого часу в порядку, визначеному Державною судовою адміністрацією України. Присяжним відшкодовуються витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачуються добові. Зазначені виплати здійснюються за рахунок коштів бюджетної програми на здійснення правосуддя територіальними управліннями Державної судової адміністрації України за рахунок коштів Державного бюджету України.

2. За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

3. На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.

 

Сьогодні Народний депутат України Микола Княжицький передав у КП «Верховинська лікарня Верховинської районної ради» захисні спеціальні костюми

Розділ Новини
07 квітня 2020
Перегляди: 89

Сьогодні Народний депутат України Микола Княжицький передав у КП «Верховинська лікарня Верховинської районної ради» захисні спеціальні костюми від Фонду Порошенка, а також благодійну допомогу на придбання кисневого концентратора.

Щиро вдячні Миколо Леонідовичу Mykola Kniazhytsky що вже вкотре у такий складний час приходите на допомогу.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне