Новини

Престольне свято в селі Бережниця

Розділ Новини
20 грудня 2022
Перегляди: 23
19 грудня 2022 року з нагоди престольного свята та 100-літнього ювілею Святині Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан із Архіпастирським візитом відвідав Храм Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця села Бережниця Верховинського благочиння, де у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, читання Акафіста, Чин Малого освячення води та очолив Панахиду за спокій душ усіх фундаторів та будівничих Храму.
За Богослужінням молилися за воїнів і захисників, за мир і перемогу над ворогом з священнослужителями району представники влади та парафіяни.

Шановні працівники суду Верховинського району!

Розділ Новини
15 грудня 2022
Перегляди: 47
Шановні працівники суду Верховинського району!
Щиро вітаю вас із професійним святом!
Це свято об’єднує всіх, хто своєю самовідданою працею на судовій ниві примножує кращі традиції українського судочинства, виконує свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму і захисту прав людини.
Нехай і надалі ваші щоденні професійні зусилля будуть запорукою утвердження верховенства права в нашій державі, ваша почесна праця завжди супроводжується успіхом, довірою громадян та визнанням і повагою колег.
Бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя вам і вашим родинам. Нехай високий професіоналізм, досвід та знання сприяють підвищенню рівня правової свідомості та справедливість у нашому суспільстві.
З повагою
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне