Новини

26 січня 2024 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
25 січня 2024
Перегляди: 34
26 січня 2024 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 26 січня 2024 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, уродженця селища Верховина Верховинського району
ВІТАЛІЯ СВЯТОСЛАВОВИЧА КВАРЦЯНОГО.
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

І знову болюча втрата для Верховинського району

Розділ Новини
25 січня 2024
Перегляди: 22
І знову болюча втрата для Верховинського району
На превеликий жаль за даними ДНК експертизи стало відомо, що своє життя за вільну, незалежну Україну віддав солдат КВАРЦЯНИЙ ВІТАЛІЙ СВЯТОСЛАВОВИЧ з селища Верховини.
Загинув Герой 06 вересня 2023 року в районі Новодарівка Пологівського району Запорізької області під час виконання бойового завдання по здійсненню заходів із забезпечення національної безпеки і оборони держави.
КВАРЦЯНИЙ ВІТАЛІЙ СВЯТОСЛАВОВИЧ народився 13 серпня 1982 року. Був стрільцем першого відділення третього взводу третьої стрілецької роти.З честю і гідністю виконував поставлені завдання. Боровся за вільну і незалежну Україну до свого останнього подиху.
У Героя ВІТАЛІЯ залишилася дружина та четверо діток.
Верховинська районна рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого Захисника. Схиляємо голови в скорботі та розділяємо Ваш пекучий біль.
 
Зустріч з Захисником України КВАРЦЯНИМ ВІТАЛІЄМ СВЯТОСЛАВОВИЧЕМ відбудеться завтра, 26 січня 2024 року.
О 12⁰⁰год траурний кортеж вирушить з Буковецького перевалу.
О 12³⁰год - панахида біля стели Героїв Небесної Сотні.
Прохання до жителів району зустріти траурний кортеж з тілом Героя України ВІТАЛІЯ КВАРЦЯНОГО біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами та гідно провести Захисника в останню дорогу.
 
Світла пам‘ять та слава Герою ВІТАЛІЮ!

У Верховині відзначили День Соборності України

Розділ Новини
23 січня 2024
Перегляди: 26
У Верховині відзначили День Соборності України
День Соборності України, який щороку відзначають 22 січня, є одним із найважливіших для нашої держави. Особливе значення має сьогодні, коли Україна знову бореться з лютим російським ворогом. Тож, надзвичайно важливим є виховання патріотичного духу і любові до рідної держави у юного покоління.
В межах відзначення Дня Соборності відбувся масштабний живий ланцюг єднання за участі керівництва району, сільських старост, працівників установ та організацій учнівської молоді та освітян Верховинської селищної ради.
День Соборності - це найперше день єднання усіх українців. День, який демонструє перед усім світом неподільність України та стійкість нашої нації. Цьогоріч це свято проходить під гаслом «Соборність України- соборність наших душ».
Ми знову змушені відстоювати свою єдність, незалежність та свободу.
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне