Новини

22 січня - День Соборності

Розділ Новини
22 січня 2024
Перегляди: 30
22 січня - День Соборності
Сьогодні ми відзначаємо особливий день - День Соборності України. Це свято вшановує акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який було проголошено у 1919 році. Цей день символізує єднання українського народу на його рідній землі!
День Соборності - потужний рушій у щоденному протистоянні російському злу. Кожен з нас на своєму фронті доводить, що російському агресору не вдасться подолати наше прагнення до волі.
Щиро вітаю усіх з цим надзвичайно важливим святом. Бажаю міцного здоров’я, твердого духу, незламної гідності, самоповаги, порозуміння й глибокої віри у гідне майбутнє рідної Батьківщини. Якнайшвидшого повернення кожного українського захисника і захисниці, наших Героїв, до своїх родин.
Вічна та світла пам'ять загиблим!
Разом до Перемоги!
Слава Героям! Слава Україні!
 
З повагою
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
 

ОСТАННЯ ШАНА ЗАХИСНИКУ ВОЛОДИМИРУ

Розділ Новини
21 січня 2024
Перегляди: 39
ОСТАННЯ ШАНА ЗАХИСНИКУ ВОЛОДИМИРУ
Сьогодні Верховинщина прощалася із полеглим на війні Героєм, жителем селища Верховина, ВОЛОДИМИРОМ СЕМОТЮКОМ.
Траурну колону люди зустрічали на колінах, а вже біля Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина священнослужителі відправили панахиду за загиблим Воїном ВОЛОДИМИРОМ.
Віддати останню шану Захиснику до Стели прийшли керівництво та жителі району, військовослужбовці, друзі та найрідніші люди.
ВОЛОДИМИР загинув при виконанні бойового завдання з захисту нашої держави 14 січня 2024 р. в районі населеного пункту Спірне, Бахмутського району.
Біль та розпач від втрати переповнює кожного з нас, адже Україна у війні втрачає найкращих своїх синів і дочок. Таким був ВОЛОДИМИР - мужніми та добрим воїном, вірним військовій присязі.
Верховинська районна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким, побратимам Захисника ВОЛОДИМИРА СЕМОТЮКА.
Низький уклін ГЕРОЮ ВОЛОДИМИРУ!

21 січня 2024 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
20 січня 2024
Перегляди: 32
21 січня 2024 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 21 січня 2024 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, уродженця селища Верховина Верховинського району
ВОЛОДИМИРА СЕМОТЮКА.
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.
Немає опису світлини.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне