Новини

Чорна звістка про важку втрату знову прийшла на Гуцульщину

Розділ Новини
04 квітня 2023
Перегляди: 15
Чорна звістка про важку втрату знову прийшла на Гуцульщину
Ще одна душа воїна відлетіла в небесну височінь і поповнила Небесне військо.
В бою за Україну, її свободу і незалежність, мужньо виконуючи військовий обовʼязок 25 березня 2023 року у населеному пункті Білогорівка Луганської області
На вівтар за волю України поклав своє життя воїн, відданий патріот, наш земляк, ІВАН ІВАНОВИЧ МОРОЩУК
Верховинська районна рада висловлює щирі співчуття мамі Марії, дружині Валентині. діточкам та  всій родині загиблого Захисника. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.
Світла і вічна пам'ять Герою !
Герої не вмирають,вони навічно вписують своє ім'я в історію боротьби Українського народу!
 
 
 
 
 
 
Переглянути статистику та оголошення
Просувати допис
 
" width="18" height="18" />
All reactions:
1Верховинська районна рада
 
 

04 квітня 2023 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
04 квітня 2023
Перегляди: 67
04 квітня 2023 року День жалоби на території Верховинського району.
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 04 квітня 2023 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України, жителя села Віпче Верховинського району МИХАЙЛА Марійчука
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

І знову нестерпний біль від страшної звістки сколихнув Верховинщину

Розділ Новини
31 березня 2023
Перегляди: 15
І знову нестерпний біль від страшної звістки сколихнув Верховинщину
Внаслідок дій противника загинув наш земляк, солдат МАРІЙЧУК МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ, 31 березня 1997 року народження, уродженець селища Верховина.
Неможливо передати весь біль та жаль від втрати ще одного Героя. МИХАЙЛО МАРІЙЧУК мужньо захищав від ворога територіальну цілісність нашої країни та понад усе бажав миру і найшвидшого повернення додому, до своїх рідних. Та доля розпорядилася по-іншому… МИХАЙЛО віддав власне життя за Батьківщину, за наш з вами спокій
Недочекалися МИХАЙЛА вдома матір Віра, сестри Марта, Оксана, Марія та Наталя, брати Іван та Юрій. Верховинська районна ради висловлює співчуття рідним, друзям та побратимам Героя. Сумуємо разом з Вами та схиляємо голови перед мужністю МИХАЙЛА.
Вічна пам’ять та слава Герою МИХАЙЛУ!
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне