Новини

Проведено засідання колегії відділу культури

Розділ Новини
31 березня 2023
Перегляди: 19
Проведено засідання колегії відділу культури
30 березня голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у засіданні колегії відділу культури Верховинської селищної ради, а також були присутні перша заступниця голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, селищний голова Василь Мицканюк, заступник селищного голови Оксана Чубатько, директор дитячої школи мистецтв Марія Ілійчук, депутат селищної ради Ярослав Стефурак, старости сіл, керівники бібліотечних установ, будинків культури, працівники даної галузі, викладачі.
До порядку денного були включено питання: Про внесення змін членів колегії відділу культури селищної ради;
Про роботу структурних підрозділів відділу культури Верховинської селищної ради;
Затвердження плану роботи колегії відділу культури Верховинської селищної ради на 2 квартал 2023 року.
Під час засідання колегії присутні детально обговорили вищезазначені питання, пропонували своє бачення цієї проблеми, проаналізували стан функціонування закладів культури в умовах воєнного стану.
 
 
 
 
 

Нагороджено працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Розділ Новини
29 березня 2023
Перегляди: 32

Нагороджено працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук, голова районної ради Юрій Філипчук та заступник Верховинського селищного голови Ярослав Кікінчук з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення привітали кращих працівників Верховинського комбінату комунальних підприємств та Верховинського водопровідно-каналізаційного підприємства.

За багаторічну та сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток підприємства, високий професійний рівень працівників комунальної сфери, які навіть у найважчі часи ворожої навали не залишали свої робочі місця, нагороджено грамотами Івано-Франківської обласної військової адміністрації, спільними грамотами районної військової адміністрації та районної ради, Верховинської селищної ради.

Щиро дякуємо Вам, працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення за відповідальну та почесну працю на благо верховинців. Завдяки вашій відданості своїй професійній справі, у складних погодних умовах, вдається підтримувати безперервну роботу всіх систем життєзабезпечення на території селища Верховина.

Відкрито меморіальну дошку загиблому Герою ВЛАДИСЛАВУ БІЛАТЧУКУ

Розділ Новини
27 березня 2023
Перегляди: 20
Відкрито меморіальну дошку загиблому Герою ВЛАДИСЛАВУ БІЛАТЧУКУ
26 березня у селі Замагора відбувся захід присвячений відкриттю меморіальної дошки солдату, навіднику гірсько-штурмового відділення, учаснику бойових дій з 2014 року ВЛАДИСЛАВУ БІЛАТЧУКУ, який загинув 27 березня 2022 на Житомирщині виборюючи свободу та територіальну цілісність нашої держави.
Віддати шану Герою прийшла мама полеглого героя Антоніна Федорівна, родичі, представники влади, педагоги, друзі, однокласники, військовослужбовці, побратими, учнівська молодь та місцеві жителі.
Вшанування світлої пам´яті Героя Владислава розпочалося у будинку культури с.Замагора з лінійки-реквієму, під час якої під час якого педагоги гімназії розповіли про життєвий шлях нашого безстрашного воїна-героя, котрий боровся з ненависним російським агресором починаючи з 2014 року, далі у лютому 2023 року знову пішов захищати батьківщину і боровся за незалежність до свого останнього подиху.
Далі відбулося відкриття меморіальної дошки на фасаді дзвіниці храму Чуда Архистратига Михаїла. Настоятель храму отець Володимир освятив пам´ятний знак та провів поминальну панахиду на місці поховання Героя ВЛАДИСЛАВА БІЛАТЧУКА.
Зазначимо, що загиблий Герой посмертно нагороджений відзнакою Президента України – медаллю за участь в АТО», орденом «За мужність III ступеня» посмертно.
На завершення заходу присутні поклали квіти та лампадки до меморіальної дошки, яка стала безсмертним символом пам’яті Героя.
 
 
 
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне