Новини

Сьогодні, 21 лютого, весь світ шанує рідне слово, материнську мову

Розділ Новини
21 лютого 2024
Перегляди: 32
Сьогодні, 21 лютого, весь світ шанує рідне слово, материнську мову
Мова – це про самобутність та ідентифікацію. Мова – це про дивовижні звуки дитинства, які назавше в нашій пам’яті, мова – це про перше кохання і неймовірні юнацькі переживання.
Мова – це про все життя кожного з нас і окремо взятих поколінь.
У час війни наша мова стала потужною зброєю та основним поштовхом до культурного й духовного зростання кожного українця.
Тож бережімо українське слово! Спілкуймось, любімо, співаймо, зізнаваймось у коханні українською .
На зображенні може бути: текст

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Розділ Новини
20 лютого 2024
Перегляди: 44
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні
Сьогодні, Біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина проведено тематичний захід з нагоди 10-ої річниці подій Революції Гідності за участю голів районної державної адміністрації-начальника військової адміністрації Василя Бровчука, голови районної ради Юрія Філипчука, Зеленського сільського голови Володимира Феркаляка, першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, заступників селищного та Білоберізького сільського голів Ярослава Кікінчука, Василя Пилипюка та працівників районних установ і організацій району, а також родин загиблих Захисників України. Небесна Сотня стала нашою біллю, гордістю, нашими сльозами та вдячністю.
Священнослужителі району відправили спільну молитву та вшанували пам'ять усіх Героїв, які віддали життя за свободу і незалежність України. Також, в рамкам віче відбулося освячення банерів загиблим Героям Верховинщини, які полягли в російсько-українській війні.
На завершення тематичного заходу пройшов освітянський флешмоб «Зав’яжи стрічку пам’яті на честь ГЕРОЯ».
Низько схиляємо голови у скорботі та пам’ятаємо усіх Героїв, які боролися за гідність, честь, свободу, право бути українцями та будувати українську державу.
Слава Україні! Героям Слава!

19 лютого - День Державного Герба України

Розділ Новини
19 лютого 2024
Перегляди: 54
19 лютого - День Державного Герба України
Тризуб як державний символ України був обраний у 1992 році Верховною Радою України.
Наш Герб, наша святиня, має давню та величну історію, він народжений із споконвічного народного прагнення до волі та незалежності. Національний символ, що уособлює тисячолітній зв’язок поколінь – минулого, сьогодення та майбутнього.
Вітаю усіх з цим визначним днем! Шануймо наші державні символи і наші обереги.
Сьогодні, під час повномасштабного російського вторгнення, український Герб відіграє важливу роль, як символ стійкості, мужності та героїзму, які демонструє весь український народ. Державний Герб на наших знаменах, зброї, на військових одностроях воїнів-захисників зміцнює дух і волю українців у їх звитяжній боротьбі проти окупанта, за Перемогу.
Слава Україні! Героям Слава!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне