Новини

Всеукраїнська акція «Запали свічку»

Розділ Новини
23 листопада 2019
Перегляди: 11

В День пам’яті жертв голодоморів в Україні запрошуємо громадськість району приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку», в рамках якої 23 листопада о 16.00 год. - запалити свічки у вікнах.

• О 15:00 год. – запалення свічки в залі засідань районної ради та райдержадміністрації, після чого – вечір-реквієм та хода із запаленими лампадками до пам’ятного знака закатованим за волю України, біля якого священиками буде відправлено панахиду о 16:00 год.

Світлина від Верховинська районна рада.
 
 

У Верховині урочисто відзначено День Гідності та Свободи

Розділ Новини
21 листопада 2019
Перегляди: 3

Сьогодні у селищі Верховина біля Стелли Героїв Небесної Сотні проведено урочисте віче з нагоди Дня Гідності та Свободи. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Зупинка законодавчо закріплених пріоритетів зовнішньої політики України, якою власне і була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, викликала обурення українців.

Світлина від Верховинська районна рада.
У ніч з 29 на 30 листопада силовики жорстоко розігнали на Майдані Незалежності активістів, переважно студентів. Застосування грубої сили з боку влади, своєю чергою, спричинило ще більшу хвилю протестів, які переросли в Революцію Гідності.

День Гідності та Свободи – значимий для всіх і кожного

Розділ Новини
21 листопада 2019
Перегляди: 3

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила Революція 2013 року, яку ми ще називаємо Революцією Гідності.
В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини.

Кожен із нас мусить проаналізувати, чи змінилися наші погляди і переконання, чи виправданою стала смерть тих українців, які ціною власних життів захищали споконвічне прагнення до свободи. Значення цього дня виходить за рамки політики, його роль загальнонаціональна і значима для всіх і кожного, для минулого і майбутнього.
Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі