Новини

Сьогодні у селищі Верховина біля символічної могили борцям за волю України відбулася панахида до Дня пам’яті та примирення

Розділ Новини
08 травня 2020
Перегляди: 376

Сьогодні у селищі Верховина біля символічної могили борцям за волю України відбулася панахида до Дня пам’яті та примирення.

Поминальну панахиду за полеглими героями відправив настоятель церкви Успення Пресвятої Богородиці отець Юрій .

У зв'язку з карантинними заходами, що тривають в державі, захід відбувся без участі громадськості.

Символом відзначення сьогоднішнього дня стала квітка маку, яка знаменує пам’ять про жертви усіх військових та цивільних збройних конфліктів.

#Пам'ятаємоПеремагаємо

 

 

Вітаємо працівників радіо з професійним святом!

Розділ Новини
07 травня 2020
Перегляди: 70

Інформаційна сфера є важливою складовою суспільного сьогодення. Важко уявити повсякденне життя без потоку інформації, без спілкування через засоби зв’язку.

Радіо, загалом робить наше життя динамічним, швидким і в той же час комфортним. Працівники цїєї сфери забезпечують потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному інформуванню, що сприяє активній інтеграції держави до міжнародного інформаційного простору.

Тому з нагоди професійного свята бажаємо вам міцного здоров'я, професійних успіхів, невтомного творчого пошуку та втілення нових цікавих ідей. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та приємні емоції.

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації Василь Бровчук

Переможцем конкурсу на посаду директора КНП «Верховинський центр ПМСД» визнано Світлану Шкіряк

Розділ Новини
27 квітня 2020
Перегляди: 178

Сьогодні у залі засідань Верховинської районної ради проведено засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги Верховинської районної ради.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне