Новини

Знову проводжатимемо в засвіти молодого й сміливого воїна

Розділ Новини
26 липня 2022
Перегляди: 17
І знову скорботні шати одягає наша Верховинська громада. Знову проводжатимемо в засвіти молодого й сміливого воїна, який не зміг лишитися осторонь, а пішов захищати нас від рашиської навали...
Андрій Семенюк народився 4 серпня 1995 року в селі Замагора.
Новину про початок повномасштабної війни в країні Андрій сприйняв болісно. Веселий, добрий хлопець ніяк не міг прийняти, що на рідну землю прийде ворог, тому 7 березня 2022 року пішов до військкомату і був призваний до батальйону Верховинськоі ТРО.
Йому було лише 26… Попереду багато планів, мрій і сподівань,і жодної темної думки…
Андрій Семенюк загинув 25 липня на Донеччині внаслідок мінометного обстрілу.
Щирі співчуття родині загиблого. Вічна пам’ять Герою України!

Про скликання сімнадцятої сесії районної ради

Розділ Новини
26 липня 2022
Перегляди: 10

УКРАЇНА

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 від 19 липня 2022 року № 16-р

Про скликання сімнадцятої  

сесії районної ради 

VІІІ демократичного скликання

 

На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати сімнадцяту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання 29 липня 2022 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:

За продаж гуманітарної допомоги – кримінальна відповідальність

Розділ Новини
26 липня 2022
Перегляди: 13

Сектор «Верховинське бюро правової допомоги» Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги www.frankivsk.legalaid.if.ua                                                                                               

 За продаж гуманітарної допомоги – кримінальна відповідальність

 Інколи в оголошеннях з’являються пропозиції про продаж продуктів та речей, які були отримані безоплатно як гуманітарна допомога. Такі дії - незаконні.

3 квітня 2022 року набрав чинності Закон України від 24 березня 2022 року №2155-IX «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне використання гуманітарної допомоги», відповідно до якого Кримінальний кодекс України доповнено статтею 201.2 «Незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги» такого змісту:

  1. Продаж товарів (предметів) гуманітарної допомоги або використання благодійних пожертв, безоплатної допомоги або укладання інших правочинів щодо розпорядження таким майном, з метою отримання прибутку, вчинені у значному розмірі, – караються штрафом від двох до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів (від 34 000 до 51 000 гривень) громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років.
  2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища, або у великому розмірі, – караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
  3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або в особливо великому розмірі, або під час надзвичайного або воєнного стану, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне