Новини

"Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!» - 90-ті роковини пам’яті жертв голодомору

Розділ Новини
25 листопада 2023
Перегляди: 19
"Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!» - 90-ті роковини пам’яті жертв голодомору
У 1932–1933 роках комуністичний тоталітарний режим вчинив злочин геноциду проти Українського народу. Сьогодні його спадкоємець – рашистський режим прагне знову вчинити на українській землі геноцид.
Україна внаслідок геноциду 1932–1933 років, масових штучних голодів 1921–1923 та 1946–1947 років втратила мільйони людських життів. У 2006 році Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу.
Метою злочину було знищення українського народу як національної групи. Комуністичний тоталітарний режим через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл і цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресій проти незгодних створив для українців умови, не сумісні із життям. Тобто розрахунок був на фізичне знищення нашої нації.
Через 90 років після Голодомору-геноциду росіяни знову застосовують проти українців методи геноциду, щоб знищити нашу ідентичність, культуру, мову – знищити українську націю як таку. Для цього окупанти масово вбивають і депортують українців, руйнують міста.
Весь цивілізований світ допомагає Україні, а ми, українці, маємо власну державу, Збройні сили, згуртовані та всі разом працюємо на перемогу. І завдяки цьому успішно протистоїмо путінському геноциду. Пам’ятаючи про злочини комуністичного тоталітарного режиму, сьогодні ми всі сили спрямовуємо на підтримку наших захисників.
В умовах нинішньої російської агресії наша пам’ять про Голодомор 1932– 1933 років є чинником суспільної мобілізації українців і світової спільноти для протидії агресору. Станом на жовтень 2023 року визнали Голодомор 1932–1933 в Україні актом геноциду парламенти 28 держав.
На зображенні може бути: вогонь та текст
 

Відкрито меморіальну дошку ГАННІ ГРИМАЛЮК у селі Криворівня

Розділ Новини
23 листопада 2023
Перегляди: 14
Відкрито меморіальну дошку ГАННІ ГРИМАЛЮК у селі Криворівня
21 листопада відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття меморіальної дошки ГАННИ ГРИМАЛЮК та відкриття пам'ятного куточка "Герої нашого краю" у Криворівнянському ліцеї їм.М.Грушевського.
Віддати шану Ганні ГРИМАЛЮК прийшли рідні, представники влади, друзі, військовослужбовці, депутати, педагоги, учні закладу та жителі громади.
Священнослужителі відслужили поминальний молебень, освятили пам’ятний меморіальний знак на фасаді ліцею та куточок, де зображені світлини Героїв, які віддали свої життя за волю і незалежність України.
На завершення заходу присутні вшанували хвилиною мовчання, поклавши квіти та лампадки до меморіальної дошки, відкриття якої стало символом вічної вдячності за мужність та відданість рідній країні та буде нагадувати наступним поколінням про героїчний вчинок Захисниці і захисників, а пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях.
Вічна Слава її Героям!

Презентували книгу «Фрагменти української незламності»

Розділ Новини
22 листопада 2023
Перегляди: 12
Презентували книгу Павла Смовжа «Фрагменти української незламності», в якій розповідається про героїзм та патріотизм українців, зокрема і верховинця - Андрія ДІДКІВСЬКОГО, який загинув боронячи Україну від рашиської навали.
На запрошення Валентини Дідківської, матері Героя Андрія, у районну центральну бібліотеку на презентацію видання завітали представники влади, духовенство, дирекція Верховинського ліцею, працівники бібліотеки, друзі та однокласники захисника.
Присутні ознайомилися з документальним виданням Павла Смовжа та вшанували пам'ять Героя України Андрія ДІДКІВСЬКОГО молитвою.
А опісля презентації - віддали шану нашому захисникові на його могилі.
Книга «Фрагменти української незламності» – це збірник документально-публіцистичних матеріалів, які розповідають про 39 українських захисників, а також про героїзм та патріотизм українців під час тимчасової окупації північної Київщини...
Низько схиляємо голови перед подвигом вірних синів України, які стали Янголами Небесного війська.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне