Новини

Вітання від колядників – учнів Верховинського ліцею з Різдвом Христовим

Розділ Новини
11 січня 2022
Перегляди: 22
Вітання від наших колядників – учнів Верховинського ліцею з Різдвом Христовим
Діти колядували та вітали зі світлими різдвяними святами голів районної ради, райдержадміністрації та колективи. Разом з колядками та віншуваннями принесли працівникам районних органів влади гарний настрій та щирі посмішки.
Керівники району подякували та побажали учням-колядникам ще багато років радувати своїми колядками, миру і добра, щастя, благополуччя, успіхів і міцного здоров’я.

Зимовий навчально-тренувальний збір "Буковець 2022"

Розділ Новини
10 січня 2022
Перегляди: 25

10 січня 2022 року, голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь заходах, які щорічно проводяться з метою формування у дітей та молоді культури безпечної життєдіяльності, популяризації здорового способу життя! Розпочався зимовий навчально-тренувальний збір на базі Буковецької гімназії Верховинської селищної ради юних рятувальників з усіх куточків України "Буковець 2022", який організований Кординаційною радою Всеукраїнського дитячого руху "Школа безпеки" за сприяння Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, відділу освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та текст

Шановні жителі гуцульського краю!

Розділ Новини
06 січня 2022
Перегляди: 15
Шановні жителі гуцульського краю!
Прийміть щирі вітання із найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим!
Крізь тисячоліття й покоління Світло Різдва зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожний куточок нашої землі, бо в ньому – велич Божа.
Нехай це свято, від якого беруть початок найвищі людські цінності, нагадає всім нам про заповіді Господні, пробудить любов до ближнього. Хай до кожної оселі увійдуть мир і спокій.
З сердечною теплотою бажаю всім міцного здоров’я, достатку, родинного тепла, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі, Божого благословення на нові задуми і звершення.
Христос рождається!
Славімо Його!
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: текст «WA 3 ръздвом христовим!»

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне