Новини

Проведено Х сесію районної ради VІІІ демократичного скликання

Розділ Новини
30 серпня 2021
Перегляди: 25
Сьогодні відбулася чергова десята сесія районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу 10 сесії - священник УПЦ КП церкви «Вознесіння Хреста Спаса» села Устеріки Петро Данильчик виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України та на добру працю. Після чого голова районної ради Юрій Філипчук та перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук вручили вітальні листівки з нагоди Дня народження депутатам районної ради: Оксані Волинюк, Наталії Кімейчук.
До проєкту порядку денного сесійного засідання районної ради на розгляд депутатів було внесено 5 питань, зокрема: 1. Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2021 року. 2. Про підсумки виконання районного бюджету за І півріччя 2021 року. 3. Про затвердження прогнозу районного бюджету на 2022-2024 роки. 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік. 5.Про результати роботи комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» за 6 місяців 2021 року та про фінансово-економічний стан і перспективи розвитку підприємства.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.
 
 
 
 
 
 
 

29 серпня - День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни

Розділ Новини
29 серпня 2021
Перегляди: 10
29 серпня - День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.
Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть. Національна пам'ять українців зберігає спомини про подвиги та жертовність наших пращурів на цьому важкому, политому українською кров'ю шляху, що лише наприкінці ХХ ст. призвів до проголошення незалежності України і створення власної самостійної держави.
Від 2014 року уособленням захисників України стали Герої Небесної Сотні, вірні присязі військові з анексованого Кримського півострова, учасники Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил на Сході України. Українські воїни та добровольці зруйнували міф про непереможність російської армії. Звитяга українського вояцтва під час російсько-української війни дала країні нових героїв — чоловіків та жінок української армії і силових структур, що воюють на Сході.
 
 
На зображенні може бути: текст
 

З Днем селища Верховина

Розділ Новини
28 серпня 2021
Перегляди: 15
З Днем селища Верховина.
Сьогодні, відбулось святкування Дня селища Верховина. До всіх присутніх з вітальними словами звернулись: народний депутат України Володимир Тимофійчук, перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, депутат Івано-Франківської обласної ради Мирослава Корнелюк, голова районної ради Юрій Філипчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, радник голови обласної адміністрації Іван Шкіндюк, Верховинський селищний голова Василь Мицканюк та побажали міцного здоров’я, щастя, добра, миру та розбудови гуцульському краю. Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. Голова районної ради Юрій Філипчук та перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук вручили спільні Грамоти за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток і з нагоди селища Верховина. Найкращі виконавці та мистецькі колективи подарували присутнім святковий концерт та створили чудовий настрій.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі