Новини

28 грудня 2023 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
27 грудня 2023
Перегляди: 68
28 грудня 2023 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 28 грудня 2023 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, уродженця села Красник Верховинського району ВАСИЛЯ МЕДВІЙЧУКА та уродженця села Білоберізка Верховинського району ДМИТРА ДОСЯКА.
На знак скорботи за загиблими забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Зустріч з полеглими Героями

Розділ Новини
27 грудня 2023
Перегляди: 28
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!
Завтра, 28 грудня 2023 року, відбудеться зустріч з полеглими Героями - МЕДВІЙЧУКОМ ВАСИЛЕМ з с.Красник та ДОСЯКОМ ДМИТРОМ з с.Білоберізка.
Траурний кортеж з тілом Захисника ВАСИЛЯ МЕДВІЙЧУКА о 12:00 год вирушить з Буковецького перевалу.
Кортеж з тілом Захисника ДМИТРА ДОСЯКА о 12:00 год вирушить з Кривопільського перевалу.
О 12:30 год – панахида за загиблими Воїнами біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина.
Прохання до жителів району зустріти траурні кортежі з тілами Героїв України МЕДВІЙЧУКА ВАСИЛЯ та ДОСЯКА ДМИТРА біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами та гідно провести Захисників в останню дорогу.
Вічна пам'ять Героям!

Остання шана Захиснику ВАКАЛЮКУ Володимиру Мирославовичу

Розділ Новини
26 грудня 2023
Перегляди: 33
Остання шана Захиснику ВАКАЛЮКУ Володимиру Мирославовичу
Ще одна душа відлетіла у височінь і поповнила небесне військо… ВАКАЛЮК Володимир Мирославович - народився 26 листопада 1963 року в селищі Верховина. Після закінчення школи в 1980 році поступив на навчання в Івано-Франківський медичний інститут на лікувальну справу, яку закінчив в 1986 році з відзнакою. Працював у Кіровоградській міській лікарні. У 1987 році працював у Верховинській районній лікарні. У 1990 року – лікар анестезіолог у Тлумацькій лікарні. 1993 рік - директор у приватній лікарні.
Він був справжнім професіоналом своєї справи. Чуйний, людяний. доброзичливий, організований.
Володимир ВАКАЛЮК був мобілізований 14 вересня 2022 року. Сумлінно та з великою відповідальністю ніс службу на посаді заступника командира третьої стрілецької роти з морально-психологічного забезпечення. Користувався повагою та авторитетом серед значно молодших побратимів. Звільнений зі служби 26.11.2023 року у зв’язку з досягненням 60-річного віку.
Для нас Володимир - Герой. Для рідних – два крила які давали надію, які підступно обірвала навіки війна.
Висловлюємо щирі співчуття дружині – Світлані, сину – Ігорю, брату – Мирославу та всім хто його знав. ВОЛОДИМИР назавжди залишиться в наших серцях як відданий своїй державі і чудовою людиною.
Ми завжди будемо пам’ятати його великий внесок на благо нашої країни та безсмертність його духу.
Вічна і світла пам’ять Володимиру ВАКАЛЮКУ!
Слава Україні!
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне